Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a pasim a fenekembe élvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim a fenekembe élvez és nem szedek tabit lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szal átfolyhat valahogy a puncimba esetleg mit csinaljak h ne folyjon át?
2009. dec. 31. 00:13
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:

Ha félsz, hogy átfolyik akkor ne hagyd hogy idézlek: " a seggedbe élvezzen".


Hogy terhes leszel, nincs kizárva minden megtörténhet, de nagyon kicsi a valószínüsége.

kevesebb az esélye mint pokerben egy royalflush.

2009. dec. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
hagyatok mar ez nem eri be ilyen valaszokal ennek az igazsag faj ez ilyen valaszokat szeretne sztem:jaj dehogy vagy hulye nagoyn jol tetted hogy segbe baszat**tad magad es dehogy lehetsz terhes az ilyen megse tortenhet... sztem valami ilyenre vagyik
2009. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
74%
Több mint valűszínű hogy kis kakáid lesznek :)
2009. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
72%
de tényleg nem kellenek idióta válaszok, mert lehet terhes. csinald gumival.
2009. dec. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, pár nap múlva szülni fogsz, de a másik lyukon:D
2009. dec. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes, és ott fogok kijönni a baba, ahova a pasid bele élvezett.
2009. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
Parafadugóval dugd be a segged és akkor nem folyik át :)
2009. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:

dehogy is nem tanulnak biztos nem gimiben fognak erröl tanulni ugyan már ...egyébként is ha nem is igy lenne akk is

ennyi esze lehetne vagy csak a szex-hez kell ész ??? utánna meg jön a kérdés vajon terhes lehetek..?? :DD

2009. dec. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:

jaj ne szórakozzatok már, én tökre örülnék, ha nekem ezt megengedné a csajom :-)))


Amúgy igen, terhes lehetsz, ha átfolyik.. arról nem is beszélve, hogy lehet egyszer kicsit mellédugja és akkor már a punciban is van, úgyhogy ha gumi nélkül akarjátok csinálni, akkor használjatok egy nagy adag sperma ölőt, de még ez sem teljesen biztonságos!! Ehhez még a naptáras módszert is hozzávehetitek és akkor már "biztonságosnak" mondható. De 100% soha nem lesz!

2009. dec. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem is olvasod ezt, a sok rosszindulatú válasz miatt, de hátha. Nekem az jutott eszembe, hogy miért nem adsz magadnak (vagy a pasid segítségével) beöntést, miután vége az aktusnak? Elméletileg anális szex előtt úgyis kell, akkor meg már mit számít még egy? Akkor sokkal jobb eséllyel indulsz, hiszen az kipucol ott belül, és akkor nem kell annyit aggódni, hogy mi lesz a dolog vége.
2009. dec. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!