Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így jó a fogamzásgátló tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így jó a fogamzásgátló tabletta szedése?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy millióan mondták már, hogy olvasd el a betegtájékoztatót......én elolvastam, de az a helyzet, hogy szlovákiai magyar vagyok, tudok szlovákul...de nem olyan jól mint magyarul...a betegtájékoztató meg szlovákul van, és nem vagyok biztos benne, hogy jól értelmeztem. Szóval én csutortok este veszem be az utolsó szemet, akkor következő hét péntekjén kezdjem el a következő levelet? Az akkor a 8. nap már. Védve vagyok teljesen a 7napos szünet után az első szemtől?
2009. dec. 30. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom mióta szeded. Már a második hónaptól védve vagy a legjobban. Ha ez még az első levél volt akkor a 7 napos szünetben is védett vagy. Gondolom egy szemet sem hagytál ki. A 8.napon elkezded az új levelet és már akkor simán védett vagy. Remélem érted.
2009. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azt írja a betegtájékoztató, hogy 7 nap szünetet kell tartani..vagyis ha csütörtökön veszed be...7 nap szünet: péntek, szombat, vasárnap, hétfő, kedd, szerda, csütörtök..tehát pénteken kell újra elkezdened:) én pénteken hagyom abba és szombaton kezdem szal valószínű hogy így van mert szedem már egy ideje:)

az, hogy mikortól vagy védve... én már mindent hallottam de úgy tudom, ahogy te is mondtad, hogy 1 hónap után lényegében.

2009. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a 8. napon kell bevenni az első szemet. jol szeded. ez amugy engem is megzavart anno :) h akkor 7 nap, vagy a 8. nap, a fene tudja.. :) mit szedsz amugy??
2009. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minisistont szedek, nem tudom mennyire jo, de itt még nem lattam senkit sem hogy irta volna hogy ezt szed :D 17 euro 3 honapra, doki azt mondta, ez olyan közepes ár.Nekem bevállt, nincs vele semmi gondom, és a menszesz előtti ájulásos rosszulléteim is megszüntek...Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 30. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
nem hallottam még róla. majd megtapasztalod, h mennyire jo.
2009. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!