Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tovább szedjem a gyógyszert,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább szedjem a gyógyszert, vagy ne?

Figyelt kérdés

Igazából az arcomra szedem a gyógyszert (pattanások), ez a 6. hónap hogy fogamzásgátlót szedek. Az első 3 hónapban Diane35-öt szedtem,majd visszamentem a dokihoz,hogy szeretnék felíratni újat (mer elfogyott) és nagyot nézett hogy 3hónap alatt semmit nem javult az arcom. Új gyógyszer adott:cypromix. Most tartok a 3 levélnél. Az első 2hónapban semmi bajom nem volt, de most csütörtökön kezdem el a 3. levelet és azóta sokszor van hányingerem,alacsony a vérnyomásom,szédelgek,és sokszor fáj a hasam, aludni sem tudok és a közérzetem is rossz. Ezek a gyógyszer miatt lehetnek?

Most szedjem tovább a gyógyszert,vagy ne? Mert igazából az arcomon semmi javulást nem látok,de mégis lehet még nem teljesen hatott a gyógyszer és idő kell neki, de szeretném ha szép lenne az arcom.

Előre is köszi a válaszokat! 16/L


2009. dec. 30. 18:12
 1/7 A kérdező kommentje:
"...csütörtökön kezdtem el a 3. levelet .."
2009. dec. 30. 18:13
 2/7 anonim ***** válasza:
én is ezt a gyógyszert szedem, szintén az arcomra... és nekem is vannak ilyen tüneteim, pedig én nyár óta szedem már... de sztem menj vissza dokihoz ha igy naon nem jó neked
2009. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a diane 35 - ot felejtsd el, mert nem jó.
2009. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már nem is azt szedem....
2009. dec. 30. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd és menj el teljes kivizsgálásra, hogy mitől olyan az arcod. Volt egy ismerősöm (lány), akinek nagyon csúnya pattanásai voltak az arcán és kiderült hogy komoly betegség okozza nála.
2009. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Diane35 (cirka 4500ft) Ft ugyanaz mint a Cypromix (cirka 2300ft).

Ne csak gyógyszert válts hanem orvost is!!!

Amúgy nőgyógyász írta fel vagy bőrgyógyász?

2010. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nőgyógyász. most nem szedem a gyógyszert 2napja. és elmúlt minden.
2010. jan. 2. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!