Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót váltok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót váltok, visszatérhet a libidóm?

Figyelt kérdés
eddig cypromixet szedtem elég sokáig, és hát eléggé lecsökkent a szexuális vágyam, szerintem attól. most felírt a doki egy másikat, akkor így változhat a dolog, vagy ahhoz hogy változzon, abba kéne hagyom?
2009. dec. 30. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
en is valtottam. egy ideig jo volt, aztan megint minden a regi. nem is az, h nincs kedvem hozza, hanem a masodik menetnel mar nem is nedvesedek.
2009. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

visszatérhet a cypromix az elég sok hormonú. ha kisebb hormonút kaptál akkor visszatérhet simán.

azmeg hogy vki a 2. menetnél már nemis nedvesedik...hát bazz....van aki tabletta nélkül se nedvesedik már a 2. menetnél, ez baromság ezzel jönni. nemmindneki nedvességgyáros.

2009. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a tapasztalatomat irtam le, mert a kérdező azt kérte, ne oktass már ki.
2009. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hiaba valtasz.Maga a "hormonkezeles" a problema.En az inekciot kaptam {amit 3 havonta kell beadni}3 evig.Az elso par honapban meg elment de ahogy telt az ido egyre rosszabbodott a helyzet.Depis voltam mindig,nem tudtam lefogyni a szex=rol mar nem is beszelve.6 honapja abbahagytam azota minden visszaallt a normalis kerekvagasba.Epp azon torom a fejem hogy mivel kene vedekezzunk ami nem tartalmaz semmi hormont.Gumin kivul.Esetleg ha van valmi otleted akkor oszd meg velem.
2009. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pesszárium, pharmatex.
2009. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a libidócsökkenteknek sztem érdemes kipróbálniuk a hüvelygyűrűt. az hormontartalmú ugyan, de máshogyat hat mint egy fogamzásgátló, nemszívódik fel mindenhol, stb.
2009. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem a fogamzásgátló fajtáján fog múlni, mivel mindegyik uyganazon az elven működik.

Öt évig szedtem fogamzásgátlót, még a szüzességemet is úgy vesztettem el, hogy szedtem már, anno és amikor abbahagytam, olyan voltam mint akit kicseréltek, szexuálisan. Azóta eltelt jó pár év de többet nem szednék gyógyszert v. olyat amiben hormon van.

2009. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
most ilyen 3 fázisost írt fel, gyűrűt nem akarok, mert nem bírja a szervezetem,a pharmatrexre meg allergiás vagyok, a gumitól meg parázok :D remélem ettől megoldódik
2009. dec. 30. 17:41
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem a yasminelletől csökkent, váltottam hüvelygyűrűre és emellett már még annyi sincs mint ami még a tabi mellett volt, úgyhogy leállok a cuccról...
2009. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha se nem gumi, se nem pharmatex, se nem hormon, akkor a megszakitás marad. ami csak akkor jo, ha nem gond, h becsuszik 1 gyerek. mar az elsőnél is összejöhet a baba.
2009. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!