Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek miért késik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért késik?

Figyelt kérdés

Ma van a menstruációs ciklusom 37.ik napja,de még nem jött meg. 3 hónapja nem voltam senkivel,illetve ebbe a hónapba pettingeltem egy sráccal,de miután elélvezett kezet mosott meg minden és utána nyúlt hozzám,gondolom ettől nem lehetek terhes.

Sokat stresszeltem mivel most érettségiztem és ahol dolgozom ott is nagyon sok baj volt és aktívan kondiztam is.

Lehet,hogy ettől? Csináljak tesztet vagy nem lehetek terhes?



2014. máj. 27. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a stressz, de nyugodtan csinálj egy tesztet, én biztos nem akarnék idegeskedni.
2014. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert lekéste a buszt !
2014. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!