Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Megszakitás.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Megszakitás.

Figyelt kérdés
lefeküdtem a barátommal, sajnos nem volt nálunk gumi, és megszakitással védekeztünk. ugye igy nem sok az esély a teherbeesésre?
2009. dec. 30. 14:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
azoknak akik így védekeznek, 30%-uk egy éven belül teherbe esik, vágod hogy ez mennyire sok? ha mondjuk hárman vagytok ilyen okosak a barátnőiddel, akkor hármotok közül az egyik.
2009. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%
Csak egyikőtök esne teherbe... megtudnátok hogy mennyire okosak is vagytok valójában
2009. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet azzal, hogy mindenki így lehordta ezt a lányt. Igen, teherbe lehet így esni, ok, mindenki tudja, ő is. De elég sok mindenkivel előfordul néha, hogy bízik a legjobban, és megszakítással védekezik. Persze nem helyesen teszik ezt. Veletek SOHA nem fordult még elő?? Nem hiszem el. Én beismerem, többször is alkalmaztam a dolgot fiatalon, és szerencsére nem lettem terhes. A kérdés írójának üzenem, hogy csak az óvszer vagy a tabletta jelent biztonságot, de akik durván nyilvánultak meg vele szemben, azok szerintem álszentek.
2009. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges, de nem valószínű

egyik barátnőm 3 éve így "védekezik" és nem lett terhes

de lehet csak mázlista a csaj... inkább használj óvszert

2009. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
15:10 nem azzal van bajom - és sztem a többieknek sem - hogy véletlenül egyszer marhaságot művelt a kérdező. Hanem azzal, hogy emellett hülyének néz midnenkit aki mást mond mint amit ő gondol.
2009. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
Van esély a teherbeesésre! A barátnőid is hülyék, de te meg hallgattál rájuk, szóval te is az voltál!
2009. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az a legnagyobb baj a megszakítással, hogy nem tudják kivenni időben. Szinte senki. Ezért is borzalmasan magas a %-a. Eredetileg maga az előváladék nem spermiumokból, hanem a síkosítást szolgálja, egész máshol termelődik, így ilyenkor csak a korábban ott ragadt spermiumok juthatnak így ki. Tehát fiatalon meg főleg nem sikerül időben megszakítani, ezért is nagyon fontos az óvszer vagy bármi. Tényleg drasztikusan kevesebb esély van így a teherbeesésre, ezen nincs mit vitatni, de nem biztos, hogy egy fiatal srác tudja alkalmazni a megszakítást, biztos is, hogy nem tudja. Csak is összeszokott pároknak ajánlott így védekezni, akiknél már nem gond, ha úgy alakul, hogy baba lesz. Szóval ne félj, nem hiszem, hogy terhes leszel, de máskor vigyázz :)
2009. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, sajnos így is teherbe lehet esni, ha elkapjátok pont azt a pillanatot. Viszont én nagyon nem értem azokat, akik tényleg csak itt "osztják az észt" és így leszólják a másikat. A megszakításos védekezés tényleg felelőtlenség, de attól még nem kéne szegénynek így leszedni a fejét. Úgy gondolom az emberek ide nem azért raknak fel kérdéseket, hogy elmondják ilyen meg olyan hülyének, hanem azért mert tanácsot, választ, segítséget szeretnének kérni. Ha az illető hülyeséget is csinált, azt szebben is a tudtára lehet adni. Segíteni kell a másikon, nem pedig leszólni, tisztelet a kivételnek.
2009. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval.
2009. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem akarja leszedni a kérdező fejét,csak lehet,h. ez a nyomatékos és erőteljes ráhatás fogja vele azt megértetni, hogy a megszakítás nem védekezés, hanem esély a terhességre. Még annyi érdekelne, h. ha a barátnőid holnap a kútba ugranak, te is megteszed, mert ők is így csinálják?
2010. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!