Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha terhesen kezdenék el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha terhesen kezdenék el fogamzásgátló tabit szedni, lenne valami bajom?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 14:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor újra: A fogamzásgátló tabletták kifejlesztésekor az egyik fő szempont volt, hogy az esetleg mégis bekövetkező megtermékenyítés nyomán fejlődésnek induló magzatot ne károsítsák. Minden ilyen gyógyszer csak alapos vizsgálatok után kerülhet forgalomba, amik során ezt a kérdést, a dolog természeténél fogva kiemelt fontossággal kezelték. Így elméletileg semmi bajod sem lehet sem neked, sem a gyereknek, ha terhesen szedsz fogamzásgátlót. (Erre egyébként valószínűleg a gyógyszerismertető külön ki is tér.) Viszont a kulcsszó az elméletileg, én a helyedben inkább nem kísérleteznék vele.
2008. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
értem én. de nem vagyok terhes ugyanis most kezdtem el fog.gátlót szedni és a mensim első napján szedtem be az első szemet. akkor gondolom már nem lehetek terhes.
2008. júl. 29. 21:23
 13/16 anonim válasza:
100%
A tájékoztatok azt írják, hogy mikor kiderül a terhesség abba kell hagyni rögtön a fogamzásgátló szedését.Lehet nem véletlenül írják, hiszen ha már tehetbe estél nincs szükséged a gyógyszerre, meg ki tudja milyen hatása lehet a babára.
2008. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ahha. de ha nemtudok a terhességről??
2008. júl. 31. 07:43
 15/16 anonim ***** válasza:
észre fogod venni...ekkora hülyeséget... am meg ha nem úgy értetted,ahogy a kérdést mi értettük elsőre,akkor tedd fel máskor a kérdést!!!
2008. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az elméletileg nem válasz!! Miért nincs itt doki vagy aki már esett ilyen gondba? 2hónapja szedem és most olyan tüneteim vannak, félek!!!! A dokimhoz 3 nap múlva jutok el...
2009. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!