Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha terhesen kezdenék el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha terhesen kezdenék el fogamzásgátló tabit szedni, lenne valami bajom?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg a mai tabletták már nem károsítják a magzatot. A kulcsszó az elméletileg.


Amúgy miért akarnál ilyet tenni? Nekem egészen fölöslegeen hangzik.

2008. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
amikor terhes vagy,nem eshetsz teherbe megint...tök hülyeség..
2008. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes csak egy kérdés volt, de még mindig nem kaptam választ
2008. júl. 29. 15:04
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha baja lenne valakinek az inkább a baba lenne, és nem te...

Amúgy ha már terhes lennél, akkor minek a fogamzásgátló?:D Egyszerűen felesleges...:D

2008. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de nem is akarok terhes lenni.
2008. júl. 29. 17:17
 6/16 anonim válasza:
100%
Elméletileg nem lehet semmi baja a kisbabának a pociban,de én ebben az "elméletileg"-ben nem hiszek tulzottan.Hiszen 2féle hormonnal ellátott fogamzásgátló van.Az egyik,ami megszakítja a zigóta vér meg táplálékellátását ,miután beágyazódott,így elhal és megszakad a kezdetleges terhesség.Nem tudom, hogy ez ugyanigy műlködik-e terhesség ideje alatt is, de mindenesetre én nem szednék fogamzásgátlót terhesség alatt,mivel 1.nincs értelme és 2. ki tudja milyen hatással lenne a babára
2008. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondom ugy érti, ha terhes lenne és nemtudna róla. Vagy még nemtudná. Erre én is gondoltam. Ugyhogy a válasz engem is érdekel.
2008. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Érteeem...hát azt nem tudom.De valószínű hogy ha terhes lenne és nem tudna róla, akkor a terhesség még nagyon korai szakaszában lenne, akkor meg valószínű hogy káros lenne a tabletta, mert a magzat nagyon gyenge még akkor
2008. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, miért mondod, hogy nem kaptál választ. Én már elsőre válaszoltam.
2008. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
18:46-os válaszoló mondta jól. úgy gondoltam én is
2008. júl. 29. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!