Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha menstruáltam utána hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha menstruáltam utána hány napig nincs petesejtem? Szóval hanyadik nap után kerül a petesejt a petevezetékbe?

Figyelt kérdés
jah és ameddig a petesejt a petefészekben van nem lehetek terhes?
2008. júl. 29. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A menstruáció első napjától számítva a 14. napon lehet a legnagyobb esélylel teherbe esni + - 2-3 nap. De a többi napon is előfordulhat.

2008. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okés de azt szeretném megtudni mikor van a legkevesebb esély a teherbe esésre!
2008. júl. 29. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
A legkevesebb esély mesni után és előtt 3 nappal van. A legnagyobb esély pedig a mensi első napjáól számolva a 14. napon.
2008. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legkevesebb esély akkor van a teherbe esésre, ha valamilyen fogamzásgátló módszerrel védekezel. A menstruáció utáni első napon is nyugodtan teherbe eshetsz.
2008. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van menses naptárod, amit legalább 1 éve rendszeresen vezetsz, akkor számold ki melyik a leghosszabb ciklus és melyik a legrövidebb. A leghosszabból 11 napot levonsz, az a havi ciklus utolsó termékeny napja. Aztán nézed a havivérzések közti legrövidebb időtartamot, ebből 18 napot vonsz le. Megkapod az első termékeny napot. Ezeket az időhatárokat megelőző és követő napok tekinthetők fogamzásmentes időszaknak. De bármikor teherbe lehet esni, mert akár egy erős orgazmus hatására is kilökődhet a petesejt.
2008. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!