Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Késik már pár napja a menstruációm, azt írták az interneten hogy azon a napon érdemes megcsinálni a tesztet amikor meg kellett volna jönnie meg is csináltam a teszt negatív lett.. Ettől függetlenül még mindig nem jött meg. A mellem ugyanúgy meg van duzzadva ahogy akkor szokott mielőtt megjön egy másfél héttel.. Fáradt vagyok sokat bár én ezt inkább a stresszre fogom és fáj a fejem néha szédülök. Megszakításos védekezést használunk mostmár 5 éve. Eddig egyszer sem volt baj. A kérdésem az hogy valakinek lett már így babája megszakításos módszerrel? Köszönöm a válaszokat.

2014. máj. 22. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

50% esélyes a terhesség, vagy igen, vagy nem.

De az hogy késik, vagy kimarad egy teljes hónap még nem jelentheti hogy terhes vagy, sok minden okozhatja.

2014. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pl szedtél most antibiotikumot vagy stresszeltél esetleg ehhez hasonló dolgok történtek, bizony elhúzódhat, 2 tesztet csinálj mindig, az az igazi.


A tünetek 3 hónap után jelentkeznek nem 1-2 hét után

2014. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelen! Kétszer lettem terhes a megszakításos védekezés mellett, egyikből ikrek születtek. Csinálj még tesztet.
2014. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes megcsinálni,amikor már elmúlt 2 hét az aktus után.Ha azonban nagyon gyakran,napi vagy heti rendszerességgel élsz nemi életet,és nem vagy biztos a dolgodban,akkor havonta egyszer tesztelj.
2014. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdésem az hogy valakinek lett már így babája megszakításos módszerrel?


elég sokan vannak.

2014. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tünetek tökre nem három hónap után jelentkeznek....A nemvárt napján a hiperérzékeny teszt negatív volt,de rá egy hétre erős pozitív és minden létező tünet. A megszakításos védekezés a leggyengébb védekezési mód tulajdonképpen nem is az,csak a sors kísértése. Ha nem akartok babát, ez a legrosszabb,amit tehettek. Ezzel a módszerrel elég nagy az esély és sokan vannak,akik így lettek terhesek.
2014. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!