Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg hizlal a fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hizlal a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenkire egyformán hat és nem is mindegyik tabletta ugyan úgy.

Én a Mercilontól fogytam 6 kilót, ez mindaddig kitartott, amíg egyéb (nekem már túl durva) mellékhatásai miatt abba nem hagytam.

2014. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hízlaló óvszer :D attól hogy epres, még nem kell megenni :D
2014. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 8. Éve szedek de még soha nem híztam
2014. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én Tri-Regolt szedek 3 éve, aminek magasabb a hormontartalma mint a többinek, mégsem híztam tőle egy dekát sem.
2014. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez gyógyszertől, és egyéntől függ.

A hormon miatt hízékonyabb lehetsz.

De pl. nekem nagyon is növelte az éhségemet, azért híztam kicsit.

2014. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ennek már rendesen utána jártam a netes szakoldalakon!Állítólag a mai forgalomban lévő alacsony hormontartalmú fogamzásgátlók nem hízlalnak.Az hogy valakire max +5kg felmegy még reális,de pl 8-10kg vagy azon felüli hízásért már nem a tabletta a felelős.Vagy elengedte magát az illető,vagy más áll a hízás hátterében.Tudni kell viszont,hogy a régebbi magas hormontartalmú tabletták bizony okozhattak nagyobb mértékű hízást az arra hajlamosoknak.De még anno az ezen tabletták mellett megfogant gyerekek sem születtek meg egészségesen.A mai gyógyszereknél egyik sem áll fent.Sem a hízás(jelentős),sem a magzatkárosodás. 24l
2014. máj. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!