Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tényleg hizlal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tényleg hizlal?

Figyelt kérdés
Azt hallottam barátnőmtől, és olvastam is valahol, hogy igen. Aztán megkérdeztem anyukámat, azt mondta, ő nem hízott tőle. Volt valakire ilyen hatással a fogamzásgátló?

2013. aug. 23. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Önmagában attól nem leszel kövérebb, hogy ezt szeded.

Viszont olyan értelemben valóban hízlal, hogy bizonyos emberekre ezek a hormonok olyan hatással vannak, hogy növeli az étvágyat.

Persze nem kell extrém mennyiségeket enni ehhez, de ha már csak minden étkezésnél kicsit többet eszik az ember, az is meglátszhat könnyen.

2013. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló rosszul tudja, maguk a női hormonok is képesek hizlalni. Az ösztrogén ráadásul beépül a zsírszöveteidbe, és nehezen távozik, csak rengeteg mozgással.

Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenki hízik a gyógyszertől, de vannak, akikre így is hat. Viszont én a hízástól félnék a legkevésbé a többi több tucat tünet mellett...

2013. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Második: jól mondta az első, a tabletta önmagában nem hizlal. Persze lehet tőle nagyobb étvágy, vízvisszatartás, de egyiknél sem beszélünk tényleges hízásról.

Csak akkor fogsz hízni kérdező, ha többet eszel.

2013. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok: nekem ezt nőgyógyász mondta, szóval feltételezem valóban így van.

Na meg neten is sok helyen leírják ezt részletesen.

2013. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De hát az ösztrogén felelős a nők párnácskáikért.. :) Az ösztrogén miatt vagyunk formásak, az segít a zsírlerakódásban. Ne mondjátok már, hogy ez annyira új lenne.

Na a nőgyógyászokról nem nyilatkoznék... Neten meg írnak ötezer féle dolgot, abban se kellene hinni.

2013. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint Milligest fogamzásgátlót szedtem 5 évig ,nemrég hagytam abba. Híztam 15 kilót úgy hogy nem ettem többet a szokottnál és sportoltam is...nem tudtam elképzelni mitől? Az orvos mondta hogy sok ilyen panasz volt ennél a gyógyszernél...valaki nem hízik nem tudom mitől függ...amióta abbahagytam elkezdtem fogyni..minden fogyokúra nélkül...nem ajánlom a Milligestet..de ez csak az én tapasztalatom..
2013. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5. válaszoló:

A párnácskákért a zsírszövetek a felelősek, amik a túlzott kalóriabeviteltől nőnek. Ennyi.


Vannak nádszálvékony nők is, bennük is van ösztrogén..

2013. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!