Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex vélemény?

Figyelt kérdés
kiszeretnénk próbálni .. de annyi mindent hallodtam róla.. azoknak a véleményét kérdezném akik szedik vagy szedték.. abban a tíz percben amit várni kell hogy felszívódjon a kúp akkor nem lehet elégítést végezni?! és utánna ujjazni vagy ilyenek? az útmutatót elolvastam.. kérném a tanácsokat és a segítséget! köszönöm előre is !:)

2014. máj. 19. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak ki bírod amíg felszívódik.
2014. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nőgyógyász azt mondta kb 70% a hatékonysága ezek után nem érdeklődtem tovább a termék iránt
2014. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ami utan felszivodott (tehat 10 perc utan) a paromnak ki lehet elegitenie?(ujjal)?


es olyanok irjanak elsosorba akik hasznaljak a pharmatexet!

2014. máj. 19. 11:13
 4/10 anonim ***** válasza:
én használtam és most 3 hónapos a kisfiam =) erről ennyit =)
2014. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem megbízható cucc. én is olvastam ezeket róla. kipróbáltam, de a barátom szerszámát csípte. aztán többet nem is használtuk,- kukába került.
2014. máj. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hogy bírsz egy bekezdésben ennyi hülyeséget összehordani, ha elolvastad?


nem kell beszedni.

nem szívódik fel.

ujjazni bármikor szabad, bár lehet, hogy a barátod esik tőle teherbe.

"elégítést végezni"?? ezt udvariasságból passzolom.

nyalni valóban nem jó utána, mert nem finom.

2014. máj. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké köszönöm ;)
2014. máj. 20. 06:40
 8/10 anonim válasza:
mi már próbáltuk a pharmatexet a párommal, használtuk 1 hónapig. 10 percet várni kell hogy feloldódjon ,azt szerintem várjátok meg. semmi problémánk nem volt vele aztán 2 helyről is hallottam, hogy gyerek lett belőle,így már nem használjuk( szerencsére én nem lettem terhes:) )
2014. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó! amugy nem lehet hogy akik terhesek lettek tölle azok nem használták helyesen?!
2014. máj. 21. 03:49
 10/10 anonim ***** válasza:

már mindenféle kémiai reakció felmerült itt. nem oldódik fel, meg nem arra kell várni, hogy "kifejtse a hatását". egyszerűen belső testhőmérsékleten megolvad, mint bármely más kú. szépen eloszlik, szétfolyik. ettől véd több ponton, és ettől van sokmindenkinek baja is vele. túlzottan csúszik, annyi cucc lesz belőle, és valóban csíp(te a fiút, akivel használtam).

én se javaslom neked.

2014. máj. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!