Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilveszterkor buliba megyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor buliba megyek, ha fél 4 kor veszem de a tabim, akkor ha 9 kor iszogatok és ne adj isten hhánynék, akorra felszívódik a tabi? És védeni fog továbbra is?

Figyelt kérdés
a tájékoztatón 4 óra van irva h addig nem szabad hányni.
2009. dec. 28. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Csökkenti a hatását a tabinak.De a tájékoztatón rajta van és ha hánysz akkor nem kis mennyiségű főleg ha alkohol.

Gondold át hogy érdemes e addig inni...

2009. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
te kis maki, mi lenne ha nem innád magad olyan részegre, hogy hányj? legyen már egy kis tartásod nő létedre...
2009. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22:34 maki XD LOL ez jó volt! teljes mértékben egyet értek veled :D
2009. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jólvan már, én is lány vagyok és sajna párszor előfordult h kevertem az alkoholt, nem ittam sokat, de elrontottam a gyomrom. Ő csak fel akar készülni mi lesz ha...pláne hogy szilveszter, igyál ebből, gyere igyál velem is, meg ebből meg abból:D Ha eltelik a 4 óra, már felszívódik a tabid!:)
2009. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de most komolyan... szilveszterkor nem lehet nemet mondani az alkoholnak?
2009. dec. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vagy legalább ésszel inni. én pl tudom, hogy a sör pezsgő jéger nem szeretik egymást. nem is keverem azóta.


sőt kedves fiatalság! elárulok egy titkot. ha egy fajta alkoholt zabálsz egész este és kialszod magad utána, akkor reggel nem leszel másnapos.


másik tipp alkoholistáknak csak most, csak tőlem!

ha megisztok kb másfél-két liter vizet buli után lefekvés előtt akkor sem lesz semmi bajotok reggelre. Az alkohol ugyanis elvonja a vizet a szervezetedből (ezért vagy rosszul), de ha pótolod a vizet másnap reggel nem lesz különösebb bajod, max fáradtság, ha nem alszol eleget. Jahh és készülj fel, hogy éjjel sokat fogsz wc-re járni. de inkább ez, mint a másnapos fejfájás :)


szóval ne keverd a piákat és mértékkel.

2009. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
é mi lenne, ha a kérdésemre válaszolnátok?elvégre is nem egy "papolós" oldal ez.de ha még kérdezni sem lehet?Nem tudom ti mit csináltok szilveszterkor?én sem azt mondtam h sík részeg leszek,de 1 házibuliba nem hiszem hogy nem isznak az emberek.vagy konzervatív vagyok?az év többi napján én sem vedelek...
2009. dec. 29. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!