Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 óra alatt felszívódik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 óra alatt felszívódik a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szombaton az új levelet , viszont miután bevettem rá 3 órára kevés mennyiségű hasmenésem volt. Még egyszer történt ilyen a héten de az a gyógyszer bevétele után 5 órával volt(beteg vagyok). A tájékoztatón 3-4 óra felszívódási időt írnak. Most akkor rendben van, hogy nem pótoltam egyik szemet se vagy most egész hónapban kell kiegészítő védekezés? El vagyok bizonytalanodva. ( a biztonság kedvéért megszakításosan csináltuk a héten,előző héten megvolt úgyhogy akkor nem voltunk együtt...)
2011. máj. 6. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A hasmenés a bevételt követő 3 órán belül jelent problémát.

Érdemes a bevételt a lefekvés előtti időszakra időzíteni ha az éjszakai pihenés szünetet jelent a gyakori ürítésben. Így elég idő van a felszívódásra. A problémás időszakot követő 14 napban érdemes még alternatív védekezést alkalmazni ha nem vagy biztos a dolgodban.

2011. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Igazából beteg voltam tehát nem számított, hogy reggel van vagy este sajnos =S=S

2011. máj. 6. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!