Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nincs baj ha ekkor szedtem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs baj ha ekkor szedtem be az első szem fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
tegnap este elkezdtem érezni a menstruációs görcsöket de nem igazán jött meg, csak vmi nyálka volt. ma reggelre meg normálisan megjött, igaz kevés volt de tutira menszesz. szóval az baj ha nem tegnap vettem be az első szem fogamzásgátlót mikor csak nyálka volt hanem ma reggel fél 10kor? merthogy azt írja a tájékoztató h a menstruáció első napján kell bevenni az elsőt. így is védeni fog majd?
2014. máj. 16. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen jól csináltad. Védeni fog de azért az első hónapban a kiegészítő védekezés még jól jön csak hogy biztosra menj.
2014. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
persze min 1 hónapig kiegészítő védekezést is használunk. köszi :)
2014. máj. 16. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!