Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fogamzásgátlóról tudnátok írni? Többi lent

Figyelt kérdés

először is én(a kérdező) fiú vagyok.

amikor gumival szeretkezünk, csak ritkán tudok elélvezni(a barátnőmnek szinte mindig sikerül) van hogy szinte semmit sem érzek gumiban. ezért ő kitalálta hogy fogamzásgátlót szed hogy jobb legyen nekem, tudjuk gumi nélkül csinálni.

de valahogy bűntudatom van, nem akarom ennek kitenni. hallottam hogy lehet számos mellékhatása. tudnátok tapasztalatokat mondani? hogy van-e valami kellemetlenség ami a szedése során felmerülhet.


előre is köszönöm, fikázok kíméljenek



2014. máj. 15. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Figyelj, ez sokmindentől függ, hogy ki, hogy reagál a tablettára, illetve melyik tabletta milyen hatással van/lesz a szervezetére (pl.hízás).

Én azt javaslom, hogy ha tényleg ezt szeretne szedni akkor menjen el a nőgyógyászhoz és beszélje meg vele, aki egy vizsgálat és egy alapos beszélgetés után a számára valószínűleg legmegfelelőbbet fogja felírni neki.

Én először 6 évig szedtem minden probléma nélkül, 1 dkg-t nem híztam, majd szültem 2 gyereket és most újra azt szedek, szintén problémamentesen.

Az én tapasztalatom ez :)

2014. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár kilót híztam amit csak nehezen tudtam leadni de a legdurvább az volt, hogy a teljesen elnyomta a vágyaimat. Egyáltalán nem kívántam a szexet. Ha rajtam múlt volna akkor abban az idõben semmi szex nem lett volna. Heti egyszer mégis rávettem magam a párom miatt. Szinte mindig kellemetlen volt mert alig tudtam felizgulni. Mióta abbahagytam a szedését minden rendben heti 4-5 alkalommal szeretkezünk és mindig élvezem.
2014. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

amit az előző válaszoló tapasztalt, én is.


van még más, persze mindennel van valami gáz.

használhat leát spremiciddel, ennek jó a hatásfoka, kicsit körülményes és drága, de a gyógyszernél így is olcsóbb.

szóba jöhet a pirál is. szülés előtt is. ezzel meg az a baj, hogy jobban vérzel tőle és hosszabban. vagyis sokan tapasztalják. főleg az 1. pár hónapban.


érdemes kérdéseket összeírni a gyógyszerről is meg a többiről is, hogy nyugodtabban döntsön. az orvos nem fogja tudni megmondani, hogy a gyógyszer egészségügyileg teljesen biztonságos-e. van, akinek van baja tőle, van, akinek elmegy a kedve, van aki áldja. én nem szedném már.


a személyes meggyőzőerő sokat jelent majd, de tényleg bombázzátok a dokit kérdésekkel.

2014. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menjen el a dokihoz és minden kérdését tegye fel neki. Az orvos, ha felelősségteljes, elküldi vérvételre-e is, hogy szedhet-e egyáltalán, megkérdezi, a családban milyen betegségek voltak, stb..

Nagyon dícséretes, hogy ilyen felelősségteljes vagy / vagytok, ennek ez a módja, a nőgyógyászt pedig ne kíméljétek a kérdésekkel, mert személyreszabottan tud válaszolni a barátnődnek! :)

(Én 1 évig szedtem, de most letettem, hogy kipróbáljam, visszaáll-e a normális működésem - gondom nem volt vele sosem)

2014. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!