Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fog. Gátló tabletta mellet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog. Gátló tabletta mellet terhes lehetek? HELP!

Figyelt kérdés

2hónapja szedek fogamzásgátló tablettát,(Sensonette20) most hagytam abba a 2. lehelet, és most tartok a "szünet" 3. napján, és még nem jött meg, hol ott a 2. vagy 3. napon kell jelenkeznie a megvonásos vérzésnek. Rendszeresen szedtem a tablettát, lehetek terhes, vagy volt valakinek hasonló tapasztalata?

Egyébként az 1. hónapot végig véreztem, és a 2. levelet nem a 8., hanem a szünet 7. napján kezdtem el szedni.



Aki tud adjon valami hasznos tanácsot, vagy tapasztalatokat irjátok le ha volt valakinek hasonló!Köszi szépen!


2009. dec. 27. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit, aki terhes lett fogamzásgátló alatt.
2009. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ismerősöm aki terhes lett pedig rendesen szedte a tabit
2009. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
"dejo"....:O:S
2009. dec. 27. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:
csinálj terhességi tesztet
2009. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a 7 napos szünetben bármikor megjöhet?
2009. dec. 27. 21:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Már az önmagában, hogy az első hónapot VÉGIG vérezted arra utal, hogy valami nincs rendben a szervezeted és a gyógyszer között.


Úgyhogy én a helyedben nem aggódnék azért, hogy terhes lennék, viszont állati gyorsan visszamennék a nőgyógyászhoz egy vizsgálatra, vagy minimum kikérni a véleményét, mert úgyfest neked valami nem kóser ezzel a tablettával...

2009. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj vissza a dokihoz, és elküld vérvételre, max másik bogyeszt ír. Nekem általában a szünet 4. napján szokott megjönni. Igyekezz az utasítás szerint szedni a tabit, mert csak úgy hat igazán.
2009. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne szivassátok már, teljes mértékben normális hogy így van, a nők többségének a 4. napon jön meg, nekem is úgy volt.
2009. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nyugodj meg. az se baj, ha a 7. napon jön meg.
2009. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

uhh köszi..amúgy megkérdeztem a dokit még 2héttel ez elött és azt mondta h az is normális lenne ha az 1. három hónapot vérezném végig..meg sok barátnőmnek volt ugyan igy h végig vérzett és aztán elmúlt mint nekem is szal ezzel nincs gond sztem. Csak terhes nem szeretnék még lenni..:/

de köszi a válaszokat!:)

2009. dec. 28. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!