Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fogamzásgátló tabletta amit nem kell feliratni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem szedek, szerintem kizárt, hogy lenne.. Gondolom, az életkorod miatt jelent ez problémát.. vagy?
2008. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, mivel a nőgyógyász írja fel a NEKED MEGFELELŐ gyógyszert, ugyanis nem mindegy, hogy melyiket szeded.
2008. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincsen.de az én dokim is jófej volt.odamentem,h szeretnék gyógyszert szedni,a kedembe adott eg listát,h válasszak.kemény,nem?aztán az első nem vált be,de a másodikat(lindynette20)már 5éve szedem.
2008. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A saját jólfelfogott érdeked hogy ne kerüld meg a nőgyógyászt! A hormongyógyszer nem játék, komoly bajod lehet tőle ha orvosi ellenőrzés nélkül szeded. Amúgy vannak gyógyszertárak ahol állítólag vény nélkül is kiadják (bár ezt én nehezen elképzelhetőnek tartom)
2008. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Vannak ilyen gyógyszertárak, én is tudok egy párról. Meg az interneten is meg lehet rendelni bizonyos fajtákat, egy bizonyos oldalról! Úgyse irom le honnan, mert a saját jól felfogott érdeked, hogy elmenj orvoshoz, és kivizsgáltasd magad, mielőtt szedni kezded.
2008. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!