Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle miatt késhet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle miatt késhet? Válaszokat PLS!

Figyelt kérdés
Üdv Bnőm-nek márc 12-én volt az utolsó vérzése. Majd 21-én kiszakadt a gumi bevett egy escapelle tablettát utána pár napra rá vérzése volt neki kb.3-4 napig.2 hétre rá csin 1 tesztet negatív lett majd rá 2 hétre még 1-et az is negatív lett de a vérzése még mindig nem jött meg neki és már Május 8-a van. A gyógyszer miatt nem jön meg neki még mindig vagy más baj lehet?

2014. máj. 8. 08:06
 1/3 anonim válasza:

Valószínűleg a gyógyszer miatt, hiszen ez elég nagy hormonlöket a szervezetnek, borulhat tőle az egész.


Mivel nem vagyok orvos, így nem mondhatom ezt biztosra. Nekem pl. ezután (nekem is escapellét írtak), megjött normálisan, és köztes vérzésem sem volt.


Nem hiszem, hogy terhes lenne, de azért elég régóta nem jött meg neki, ami egyébként se normális, főleg ha eddig rendszeres volt neki.


Elkerülhetetlen a doki szvsz.

2014. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menjen el egy nődokihoz. Csak ő tud biztosat mondani.
2014. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyébként előtte se volt neki beállva a menzesze volt h kimaradt nála 1 hónap volt h 30-31 naponta jött meg mindig változó.
2014. máj. 8. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!