Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 3 hete Escapelle-t vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3 hete Escapelle-t vettem be mennyit késhet kb a mensi ami a legtöbb idő?

Figyelt kérdés
Azt olvastam 5 nap?de ha utána 1nap picit véreztem és a mensim sehol se áll mennyire aggódjak?
2008. okt. 25. 19:44
 1/2 anonim válasza:
Az orvosok szerint két hét késés még elfogadottnak számít, de egy ilyen esemény utáni tabletta annyira felborítja a hormonháztartást, hogy az a legjobb, ha megnyugtatásul veszel inkább egy tesztet. Nekem a gyógyszer amúgy nem vált be, 20 órával az esemény után vettem be, majd a negyedik napon erős vérzésem volt, így sokáig nem is gyanakodtam... de aztán a mensi csak nem jött meg és mellem pedig feszült. Végül elmentem dokihoz és hazafelé már egy ultrahangos fotóval mentem, amin ott volt az akkor még babszemnyi kis fiam. Most nyolc hónapos és nagyon boldog vagyok, hogy így alakult. A kisfiam egészséges, gyönyörű baba. Írd meg veled mi lett!
2008. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

52napra jött meg megvolt 2 napig és kicsit,azóta ismét megjött de szintén kb 2nap és kicsi,a teszt negatív,szóval biztos bekavart a tabi,nem bánoma tesztet mert még nem lenne a legesedékesebb a baba. Gratulálok a kisfiadhoz,igen neked így akarta a sors:)Sok egészséget kívánok nektek!

2008. dec. 22. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!