Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek hanyszor volt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hanyszor volt olyan esetetek, hogy elszakadt az ovszer?

Figyelt kérdés
Csupan kivancsisagbol szeretnem tudni. Hogy csak mi vagyunk ilyen pechesek vagy masoknal is elofordul.
2014. máj. 7. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszer sem. 31F
2014. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

11 éve élek nemi életet (és ez végig rendszeres nemi élettel), ebből azért 5 és fél évig fogamzásgátlót szedtem (de azért olyankor is volt, hogy kellett óvszerrel kiegészítő védekezést alkalmazni), a többi év óvszeres védekezés volt, de soha egy sem szakadt ki.

Nem pechesek vagytok szerintem, csak szimplán nem megfelelő méretűt használtok, vagy nem helyezitek fel megfelelően vagy nem használjátok előírásszerűen. A hiba nagy valószínűséggel bennetek van és nem az óvszerben.

2014. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0x
2014. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Utana jarok mi lehetett a gond.
2014. máj. 7. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:
a rossz felhelyezes! levego marad benne
2014. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1x

Ezeket sorozatgyártásban készítik, előfordul 1-2 hibás kisebb tűrőképességű darab szerintem nekünk sikerült kifogni egyet,de nem lett baj mert időben észrevettük

2014. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt 2 eset is volt, utána váltottam fogamzásgátlóra. Ebből 1 eset a mi sarunk volt, részegek voltunk, tuti elrontottunk valamit. A másodiknál viszont biztos, hogy minden rendben volt de egyszer csak megadta magát, valószínűleg az volt a gyári hibás példány. Előtte 5 évig semmi probléma nem volt, ezért se értettük mi az a pechszéria.


24 N

2014. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor elszakad, akkor azt hogy veszitek észre? nagy lyuk keletkezik, vagy szoktátok utána nézegetni?
2014. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szoktuk nezni. De olyankor semmi nem volt. Most viszont teljesen szetszakadt. Ennek igy kell lennie. Ha elszakad akkor nagyon elszakad.
2014. máj. 8. 17:22
 10/10 anonim válasza:
nekem is szakadt már el. mi úgy vettük észre, hogy hallottuk a fülünkel a szakadás hangját..
2015. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!