Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van ez? Többi lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hova írjam ki...

Szóval, barátommal, nem gyószerezünk egy ideje hanem óvszer ,( csak vele vagyok, sose tudnám megcsalni!) és mégis olyan fura tüneteim vannak..

Egésznap csak szinte eszek, csak pocakra hízok, és hirteen meg híztam.

Nem mondanám hogy kívános vagyok, de állandóan eszek( többet mint eddig) , és petefészek környékén elég ritkán be görcsölök!

Orvoshoz csak következő héten tudok menni, akkor rendel újra.

Tesztbe meg nem bizok, mert mikor nem voltam terhes akkor is azt írta hogy az vagyok...


Most ezek a tünetek mik lehetnek?

1x ki szakadt az óvszer, de az 2 hónapja kb. és akkor meg nem volt semmi nagyobb probléma...


2014. máj. 6. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, vagy terhes vagy, vagy pedig cisztád van, nálam azok a tünetek voltak petefészek cisztánál, amiket most leírtál, de komolyabb bajod nincs szerintem
2014. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor mindeféle kép doki?

cisztádnál hogy voltak a tünetek ?

2014. máj. 6. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:

És miből gondolod, hogy esetleg terhes lehetsz? Nem jött meg??

Szerintem simán lehet, hogy csak kicsit elengedted magad. Meg minél többet eszel, annál többet tudsz enni.

Nekem is volt cisztám, de nem volt tünetem, úgy derült ki, hogy egyszer annyira fájt a hasam, hogy nem tudtam felkelni.

2014. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

másfél napra jött meg a menszeszem:/

és ezért sem értem:/

2014. máj. 6. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a teszt fals pozitívot adott (borzalom ritka) pedig nem vagy terhes, akkor lehet valami hormon gond van... Endokrinológus?
2014. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!