Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig marad termékeny a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig marad termékeny a spermium a levegőn?

Figyelt kérdés

Tudom, nem szeretitek az ilyen kérdéseket. De a páromat kielégítettem kézzel, majd letöröltem zsebkendővel a kezem. Kb. 20 perc múlva elmentem a toalettre és elfelejtettem előtte megmosni a kezem.

Ugye ebből nem lehet baj? Egyes oldalakon azt lehet olvasni, hogy akár 72 óráig is élnek a spermiumok, mások szerint viszont csak 1 percig.



2014. máj. 3. 23:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Húha... de ha ilyen esetben a nő elmegy a toalettre, és elvégzi kisebb dolgát, akkor már csaknem juthat fel a hüvelyen keresztül a sperma, nem?
2014. máj. 4. 15:41
 12/19 anonim ***** válasza:
Jó igazad van 10-es rosszul emlékeztem, akkor elméletileg lehetséges, van rá matematikai esély. De arra is van, hogy 1 másodperc múlva a fejünkre zuhan egy műholddarab.
2014. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Szarrá izgulom magam te jó isten....
2014. máj. 4. 16:36
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gigahülyeség, mellesleg a spermiumok nem sétálnak és nem ugranak át a wcpapír mögül. Ha ilyen idegbeteg vagy, minek mész férfi közelébe? Nyugodj már le, vagy hívj fel dokit, az majd jól kiröhög, egyrészt, mert esélytelen az egész, másrészt, mert ha meg tutira félsz, miért nem vettél be esemény utánit, aztán szépen leállsz.
2014. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kedves 17:48-as válaszoló!

Köszönöm a lekezelő hangnemet, én kérek elnézést, hogy nem írtam le, még szűz vagyok 19 éves lány létemre... Nagyon sajnálom, hogy nem élek már legalább 5 éve aktív szexuális életet, de tényleg!

Gondoltam, ez egy arra való oldal, hogy valaki kérdezzen, valaki meg válaszoljon!

Ez a válasz nem segített, de nagyon nem :) Remélem sosem kerül senki hasonló helyzetbe!

2014. máj. 4. 17:59
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, 17:48-as vagyok, s én is rendkívül sokáig így létesítettem kapcsolatot a párommal, míg neki nem adtam a szüzességemet, én 19 évesen. Mégsem voltam idegbeteg, csak óvatos és megfontolt, h a te helyedben már bevettem volna az esemény utánit, de főként, egy percig sem idegeskednék... Én írtam azt a kommentet is, melyben megnyugtatlak kedvesen, de mivel kiteszed magad itt mindenkinek, ahelyett, hogy a pároddal tárgyalnál, vagy orvost hívnál telefonon, vagy gondolkodnál, nevetnem kell. S valóban úgy gondolom, úgy kell effélékbe kezdeni, hogy ilyenekkel tisztában vagy.
2014. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Az izgalom és az idegesség távol áll egymástól! És köszönöm a biztató szavakat. Mivel nem tudom, hogy mennyire lehet komoly a helyzetem, ezért feltettem ezt a kérdést ITT. Idegbeteg nem vagyok tudtommal, inkább rád/önre jellemző, hiszen azonnal lehurrogja a másikat. Eseményutánit vegyek be azonnal? És ha felesleges? Gondoltam előbb megnyugszom egy kicsit, de az ilyen kommentelők felzaklatnak.

Nálam tapasztaltabb emberek véleményére vagyok kíváncsi, és arra, hogy egy sima pisilésből ilyen helyzetben baj lehet-e? Feljuthat-e a 20 perce esetleg a kezemen maradt ondó a wc papírról a hüvelyembe, és onnan fel tud-e jutni a szűzhártyán keresztül (mert az is van) a méhszájamig?!

Köszönet!

2014. máj. 4. 18:50
 18/19 anonim ***** válasza:
Eseményutáni 72 óráig hat, de ne vegyél be, mert borzasztó roncsoló hatású a szervezetedre, csökkenti a termékenységi képességedet, amit később majd megbánsz.
2014. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek előbb lesz ötös találata a lottón, mint babája ebből az "akcióból".
2014. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!