Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta, vagy óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta, vagy óvszer?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sok mindentol fugg. Pl. Korod?:)
2014. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első pár hónapban óvszer, aztán tabletta.
2014. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
22 éves lány vagyok. Azonban az egészségem fontos nekem, ezért kérek véleményeket, tapasztalatokat.
2014. ápr. 27. 18:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha az egészséged az első, akkor mindenképpen óvszer esetleg peteérésfigyeléssel kombinálva. Én beteg lettem a tablettától.
2014. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az egy hormonalis dolog szoval nem lehet elore tudni b mot fog kivaltani:)

Ki kell probalni:) de a nogyogyasztol kerj vervizsgalatot mert mindenkinek mas fele kell mrtt nem uvyanolyan a hormontartomany:) es ha erre nem figyelsz akk semmit nem fog erni. Es arra is gondolj h a gumi nem csak a gyerektol ved hanem a betegsegektol:)

2014. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
az első szülésig inkább óvszer
2014. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én soha többé nem fogok tablettát szedni, az biztos! A gumi meg rohadtul kényelmetlen, total kiszáradok tőle. Nekem a naptárazás és a megszakítás jött be, no de nem vagyok már tizenéves, szóóóval... na meg amennyit mi szexelünk, csoda is lenne, ha összejönne :D
2014. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Nulla információ alapján nem lehet semmit mondani.

Alapvetően az óvszert preferálom, mert

1. bárhol elérhető

2. szinte bárki használhatja (a latex érzékenység elég ritka, sokkal kevesebben latex érzékenyek, mint ahányan mondják, de amúgy is van latexmentes óvszer is)

3. biztosan nem okoz semmilyen mellékhatást


De nyilván vannak olyan esetek, amikor jobb választás a tabletta.

2014. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pharmatex.
2014. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
spirál.
2014. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!