Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elolvassátok a lent leírtak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elolvassátok a lent leírtakat, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A barátommal szeretkeztünk, és el is ment, de utána amikor kihúzta a péniszét az óvszer bennem maradt. Persze azonnal kiszedte, de a szokásoshoz képest elég kevés ondó volt a gumiban, talán az is beleszámít, hogy nagyobb volt az óvszer, mint amit eddig használtunk. Gondolom a biztonság kedvéért kéne az esemény utáni.. Biztos, hogy sok ilyen kérdés volt már, de tényleg kéne a segítség. Van vény nélküli, amivel nem kell nőgyógyászhoz meg ilyen helyekre menni? Mennyibe kerülne? Köszönöm a segítséget!

2014. ápr. 27. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni alaposan felborítja a tested működését, így vény nélkül legfeljebb csak feketepiacon fogsz tudni venni. Menj el a nőgyógyászhoz gyorsan!
2014. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még egy hülye kérdés, bocsi, de nagyon nem vagyok jártas ezekben a nőgyógyászati dolgokban.. Ilyenkor megvizsgál mielőtt kiírja a tablettát? Vagy csak megmondom, hogy eseményutánit szeretnék és írja is? Köszönöm az előző választ amúgy! :)
2014. ápr. 27. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is volt egy ugyanilyen eset. Elmentünk a nőgyógyászatra. Engem csak megultrahangoztak, ugye ha terhes vagy és nem tudsz róla- nem jó ötlet egy ilyen gyógyszert bevenni, mert károsíthatja a magzatot. Viszont semmi mást nem nézett meg. :)

2014. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felírják a portán, és pá. És dehogy borít fel.. változó, persze, de nekem semmi, de semmi bajom nem lett tőle, szabályosan jött meg, és semmim nem fájt, ne tarts tőle.
2014. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is most volt pár napja, hogy kénytelen voltam a biztonság kedvéért esemény utánit íratni. Ráadásul velem pont húsvét alatt történt meg az eset, szóval még a szokásos nőgyógyászomhoz se tudtam fordulni.

Régebben megoldható volt, de most már vény nélkül sehol nem kapsz . A dokinak szinte az első szava az volt, hogy vetkőzzek, mert megvizsgál. Közben jött a szokásos kérdés, hogy mikor menstruáltam utoljára, rendszeres-e, stb.. Csinált ultrahangot is. A gyógyszert csak utána írta fel.

Egyébként amit nekem felírt, azt hiszem Escapelle volt a neve, majdnem 6000-be került

2014. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!