Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemrég kezdtem el szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég kezdtem el szedni TriRegol fogamzásgátlót. Mikor áll be a védettség?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el szedni TriRegol fogamzásgátlót.Az első levél már elfogyott,azt a doki tanácsára a a menstruációm kezdetétől számított 5. napon kezdtem el szedni.Miután elfogyott megvolt a 7 nap szünet és a 8. napon elkezdtem a második levélt is.Most tartok ebből a 3. tablettánál.Már beállt a védettség?Ha nem, még mennyi idő kell?


Mikor elkezdtem szedni volt hogy hánytam,vagy émelyegtem,de pár nap után elmúlt.Most a 2. levél elkezdésekor az első nap kicsit émelyegtem ,de ma már nincs semmi bajom.Ez csak a rászokás miatt volt?


2009. dec. 24. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem be. De vedd elő a tájékoztatót és tanulmányozd.
2009. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Hallottál már a tájékoztató varázslatos hatalmáról? És képzeld, minden orvosi készítményhez adnak egyet!
2009. dec. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
már védett vagy. az émelygés stb csak mellékhatás volt, de úgylátszik nálad már elis múlt.
2009. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A 3. kommenthez.....Hmm..Képzeld hallottam róla és olvastam is,csak biztosra akarok menni.Ez neked egyébként miért fáj?Én legalább utánanézek a dolgoknak.A betegtájékoztatóban pedig nincs olyan rész, hogyha az orvos azt mondja hogy az 5. napon kezdjem szedni az első levelet, akkor azután mikor hat a gyógyszer, ha esetleg találsz olyat akkor írd már meg.Ha szemétkedni akarsz akkor meg tedd olyannal aki pl. azt hiszi, hogy a gravitációtól kifolyik belőle a sperma és nem lesz terhes.

2009. dec. 24. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!