Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Antibiotikum szedesenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antibiotikum szedesenek kezdete vs. Fogamzasgatlo?

Figyelt kérdés
Tegnap egyutt voltunk, es a doki ma irt fel antibiotikumot, azt rogton elkezdhetem szedni, vagy varnom kell nehany napot es csak utana? (kozbe es utana vedekezni kell az ok de mielott el kezdem szedni is varnom kell ha elotte gyeutt voltunk?)
2009. dec. 23. 11:39
 1/2 anonim válasza:
Hasonló kérdések foglalkoztatnak engem is. Utánanéztem neten és elvileg amíg be nem szedted az antibiotikumot, addig a pillanatig védve vagy. Tehát onnantól kell vigyázni...bármi lehet, de visszafelé elvileg nem hatástalanít...én két nappal az antibiotikum előtt voltam együtt a barátommal, beszedtem az utolsó szem fogamzásgátlót(véget ért a ciklusom), másnap meg antibiotikum... Reményeim szerint ez így nem gond.
2009. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elvileg igen, méghozzá egy hetet is kellene akár, de egy hét múlva már nem sokmindenre kell az antibiotikum... szerintem ha nagyon beteg vagy kezdd el szedni most, ha nem akkor várj vagy két napot, de szedd be.
2009. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!