Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Vagy csak meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Vagy csak meg kell jöjjön?

Figyelt kérdés

Na szóval április 5. múlt el az utlsó mensim.Május 1. várom a következőt.Ma akkorákat belenyilalt a petefészek körüli tájakra,hogy az kész.Néha úgy érzem,h fájdogálnak,de soha nem egyszerre. A melleim nagyon nagyon ritkán enyhén ,de télleg enyhén fájdogálnak.És néha érzem,hogy a derekam is fáj.de csak picit.

A folyásom az normális,szerintem az ovuláció az megvolt,picit véreztem (de komolyan picit).És a múlt hónapi mensim normális volt(mármint ugyanolyan erős mint máskor)

A másik emg ,szerintem nem kéne terhesség eljon e mögött,mert óvszerrel védekeztünk,és normálisan az aktus elejétől a végéig használtuk,és nem volt lyukas sem.

Normális válaszokat :)



2014. ápr. 22. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes,főleg ha icipicit véreztél,az lehetett beágyazódás jele.
2014. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerint a vérzés a peteérést jelezte,mert a 14. véreztem picit(épp annyira,hogy csak a wc-papiron látszot) és ez után voltunk eggyütt,előtte meg csak a menzi előtt,szóval ez nem a beágyazódás volt.szerintem
2014. ápr. 22. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!