Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumióvszernél mit jelent az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumióvszernél mit jelent az, hogy a névleges szélessége 56 mm?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy ez nekem elég kicsi volt, de ingyen kaptam, így kipróbáltam. Ez milyen méretet jelent? Jó lenne megtudni, hogy nekem mennyivel kell nagyobb. És minden óvszeren rajta van ez a méret?
2014. ápr. 21. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
pentáztam fizzel aramon
2014. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és milyen fajtát érdemes venni szerintem átlagos méretre?
2014. ápr. 21. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy átmérője két pontjánál fogva kihúznád úgy, hogy a két eredetileg félkör összeérjen (és közben nem nyúlna), akkor 56 mm-es belső távolságot mérhetnél. Vagyis nyújtatlan állapotban a belső átmérője 35,65 mm. Elvileg mindegyiken rajta kell lennie a méretnek.
2014. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Moszuke ***** válasza:

sztem az 56os a középkategória. amiből a legtöbb készül.

próbálj ki más márkában is 56osat mert márka függő is ez az egész.

nekem a masculan kicsi volt (11dbből 3at tudtunk kb felhasználni) a durex közül meg volt ami lazán felcuppant, de aközött is volt olyan ami nehezebben jött fel.

2014. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!