Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Béta HCG adhat hamis eredményt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hadrianuspopus kérdése:

Béta HCG adhat hamis eredményt?

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy mégis terhes vagyok?

Miután legutoljára együtt voltunk párommal rá 18napra vettek tőlem vért (béta hcg) és az negativ lett, mármint nem mutatott ki hcg értéket , és a mensim 2nap eltolódással de megjött mégis úgy érzem hogy lehet az vagyok. A bőrömön eltűntek a pattik, hirtelen valahogy szép sima lett, ráadásul folyásom van ami eddig nem volt , és az utóbbi hetekben nagyon aluszékony voltam.A melleim kissé nagyobbak, és a hasam is.



2014. ápr. 21. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
18 napnál már biztos kéne lennie benned HCG-nek, mert a zigóta beágyazódott. Szerintem túlparázod.
2014. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lehetsz terhes. A has pedig nem nö iylne hamar, hacsak az az aktus nem 4-5 hónapja volt.
2014. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Béta hcg teszt sosem téved, mert a vérvizsgálat a legpontosabb! Én lombikos vagyok, ezért pl sosem csinálok vizelet tesztet (terhességi teszt) mert nálunk úgyis megcsinálják a béta hcg tesztet, ami 100 százalékos eredményt ad. A tüneteidet illetően a mell megnagyobbodása ugyanúgy lehet a menstruáció miatt mint a fáradtság. A hasad látványosan még nem nő meg ilyenkor.Az meg, hogy 2 nappal később jött meg, hidd el, nem jelent semmit, nekem volt olyan, hogy egy hetet késett, mégsem volt baba. De ha bizonytalan vagy, ilyenkorra már a sima terhességi teszt is kimutat valamit.
2014. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!