Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a terhesség legelső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a terhesség legelső tünetei ( menzi kimaradáson kívül)?

Figyelt kérdés
2 hete szombaton elfogyott a gyógyszerem,legkésőbb szerdán kellett volna megjönnie,ehelyett csütörtökön minimális pecsételő vérzésem volt. és azóta sem jött meg de más tünetet nem vettem észre. Az előző levél közepén a csütörtöki szemet péntek este vettem be a péntekivel. Lehetek terhes? Kérlek titeket,normális válaszokat adjatok,a támadásokat hanyagoljátok. köszönöm előre is a hasznos válaszokat!
2014. ápr. 14. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

csinálj tesztet.

amúgy hányinger, szédülés.

a pecsételő vérzés attól lehet,hogy nem megfelelő időben vetted be a tabit..a betegtájékoztatón írja ezt.

2014. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs sem szédülés,sem hányinger. nem merek tesztet venni. :/ félek az eredménytől.
2014. ápr. 14. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:

s akkor jobb a bizonytalanság?

lehet terhes vagy, de m,ég időben s eltudnád rakatni.

hány éves vagy?

2014. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem jobb a bizonytalanság,ezért holnap el megyek orvoshoz. de akkor is félek az eredménytől. 20 éves vagyok.
2014. ápr. 14. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
menj is el.. remélem nincs gond,mert ahogy kiveszem a szavaidból nem hiányzik egy nemkívánt terhesség...
2014. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nem igazán,így érettségi meg szakma előtt. meg a háttér sem a leg megfelelőbb jelen pillanatba,szüleimmel élek,panelban stb..szóval még nem nagyon lenne jó. nagyon bízom benne hogy nem vagyok terhes ezért próbálok minden képp valami megnyugtatóbb választ keresni. :/
2014. ápr. 14. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!