Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14 évesen bajom lesz a fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen bajom lesz a fog. Gátlótol?

Figyelt kérdés
és azt hogyan adja a nőgyógyász? mien vizsgálat kell hozzá? köszi..
2009. dec. 21. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még nemkéne ilyet szedned még fiatal vagy még nemvagy elég érett a szex hez ezér nemisadok választ ! (°~°) 23/M
2009. dec. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Jó ha tudod,hogy ha ilyen idősen tablettát akarsz akkor csakis a szülővel együtt mehetsz a nőgyógyászhoz felíratni.Vagyis az orvosnak szülői engedélyre van szüksége.Remélem anyud megmagyarázza neked,hogy még korai lenne..Rá érsz vele,hisz jóformán még semmit nem tudsz a szexről..
2009. dec. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen szivem, bajod lesz.. Felborítja a hormonháztatársod, és a teljes biológiai egyensúlyod. 14 évesen fogamzásgátlót nem is biztos hogy felírnak. Fejlődésben vagy, és a bogyóval tönkreteszed magad.


Tudom, ma már nagy divat akár 12 évesen is ágyba bújni az első jöttmenttel, de azért jól gondold meg, sztem beszélj anyukáddal erről, és ha mégis, minden áron elhatároztad magad, használjatok óvszert. Olcsóbb és kevésbé káros.

2009. dec. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolj bele ha most 14 évesen elkezdenéd, 30 éves korod előtt nem hiszem hogy akarsz gyereket, tehát 16 évig kellene szedned, ami nagyon káros! Legfőképpen úgy, hogy még fejlődésben vagy, az egész tested kívül, belül! Nem biztos, hogy jó ötlet lenne elkezdeni szedni!

(5 évig szedtem, közel fél éve hagytam abba, mert babát szeretnénk, és még mindig nem állt be a mensim, össze vissza jön meg!)

2009. dec. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jah konkrétan félbeszakítod a pubertásod, aztán ha 25 évesen abbahagyod, onnan fog folytatodni, pattanások stb. nem célszerű fogamzásgátlót szedni amíg nem múlt el a serdülőkor.
2009. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

Én is szedtem 14 évesen fogamzásgátlót.. semmi bajom nem lett tőle.

Most 15 vok de már nem szedem.

2009. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szedni fogod,akkor ne csodálkozz ha mondjuk jó pár év múlva babát szeretnél,de nem fog összejönni,és meddő leszel...
2009. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
hagyjuk már ezt a " meddő leszel a tabitól " szöveget. ha vki nem védekezik, és terhes lesz, és abortuszra kell mennie, akkor jobban el lehet gondolkodni, h meddő lesz-e vagy se, mert eléggé nagy az esély, sajna. ettől függetlenül, én se támogatom, h tabit szedjél ebben a korban. tudod én mit csináltam 14 évesen?? akkor volt az első csók, és csak tali, csókolózás, kisebb petting ( de akkor már majdnem 15 voltam, és ruha is volt rajtunk ), de eszembe se jutott volna, h lefeküdjek vkivel!! nem vagy még érett a szexre!!!!
2009. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
INKÁBB SZEDJÉL NETOSSZ TABLETÁTT! ha nem érted a mondatomat akkor meg főleg ne dugjál....
2009. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!