Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fog. Gátlótól lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fog. Gátlótól lehet?

Figyelt kérdés
Mostanába minden nap fáj a fejem és néha homályosan is látok .2 hónapja szedek gestomixot.Attól lehet?
2010. szept. 11. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert sok hormont tartalmaznak a fogamzásgátló tabik! Szerintem menj el a dokihoz aki felirta és irass fel más fajtát!
2010. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem abba kellett hagynom a szedését, mert migrénes fejfájásom lett tőle. Mindenképpen beszélj az orvosoddal erről, nagyon fontos. Így kezdődött nálam is, aztán csak rosszabb lett. és mióta nem szedem nem is fáj a fejem, február óta.

2010. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az egy nagy sz*r..fél évig szedtem.. fejfájás,hányinger,gyakori hányás,rossz közérzet..és amikor egy nap 3* mentem hányni,azt mondtam,hogy most hagyom abba a szedését..azóta 1 év telt el,most 3 hete szedek egy jangee nevű fog.gátlót. ez eddig bevált(kop kop)..


17/L

2010. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!