Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minden esetben meglehet hizni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben meglehet hizni a fóg gátlótól? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék tabit szedni, de nővérem is 30 kg-t szedett fel a tabitól. Én átlag testúlyú vagyok de hajlamos a hízásra és féle hogy mégjobban meghíznék tőle:S
2010. aug. 9. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenki hízik tőle.

De nem értem miért várta meg, míg feljött 30 kg. Ha látod, hogy hízol tőle, akkor visszamész a dokihoz és íratsz másikat, vagy abbahagyod.

2010. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

30kg? az kizárt a tabitól. max arra fogja.

általában egy kis súlygyarapodást szoktak érezni, 2-3kilóról beszélünk.

én pár éve szedem, egy dekát nem híztam tőle.

2010. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Első vagyok. Amúgy nem magától a tabitól hízol. Csak nagyobb lesz az étvágyad tőle, ezért többet eszel...
2010. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Az egyik barátnőm 25 kg-ot hízott a tabi miatt. Előtte vékony volt, most meg elég nagy darab. A tabi miatt ez biztos mert 2 év alatt nem lehet csak úgy felszedni 25 kilót, csak azért mert kicsit többet eszik. Egyébként nem mindenki hízik, de ha te alapból hajlamos vagy rá, akkor ne lepődj meg ha neked is feljönnek a kilók. Egyébként nekem minden ismerősöm hízott tőle aki szedte, igaz a legtöbb csak kb 2-5 kilót, de ők nem voltak hízékonyak.
2010. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Hát...30 meg 25 kg az azért durva:S Nem értem,miért várták meg amíg ennyit felszednek,mert ez nem normális,ilyenkor vissza kell menni a dokihoz másfajta fogamzásgátlót felíratni. Én egyébként nem híztam egy dekát se,csak pozitív változásokat tapasztaltam. Elmúlt az iszonyatos menstruáció előtti/közbeni hasfájdalom(én fog.gátló előtt ilyenkor fetrengtem,most nem érzek semmit),hangulatváltások sincsenek,kevesebb a vérzés... Szerintem csak meg kell találni a megfelelőt.

20L

2010. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:) nem tudom miért várt de már sehogyse tudja ledolgozni azt a pluszt:S
2010. aug. 10. 11:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 1 éve szedem, és nem híztam tőle semmit!
2010. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem csak nehezebb fogynom
2010. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
én is full vékony vagy 17 éves, és 2 hónapja szedem......de érzem h többet eszek...seggemre jön fel..:S
2010. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha meg is hízott ez akkor sem betonból van,hanem zsírból,ami ledolgozható,csak akarni kell.Semmi cukor és fehérliszt és mozgás.Ha ezt kőkeményen betartja és egy deka sem megy le,akkor azt mondom ő biológiai csoda és megszívta,de ha komolyan elkezdi,akkor le tudja adni,csak tenni kell érte!

A fogamzásgátló magában nem hízlal,csak az étvágyat növeli.Még tabletta mellett sem szabad elhagyni magát az embernek és pont az állandó éhségérzet miatt nehezebb a dolog,de nem lehetetlen,csak oda kell figyelni.

2010. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!