Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » óvszer + pharmatex hüvelykrém....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

óvszer + pharmatex hüvelykrém. Elég biztonságos? Történet alább.

Figyelt kérdés

szóval komoly problémák vannak a hormonháztartásommal. így nem szedhetek fogamzásgátló tablettát, ezért óvszerrel védekezünk. viszont figyelmeztetett az orvosom, hogy vigyázzunk a gumival, mert ha kiszakad és 72 órás tablettát kéne bevennem, komoly károkat okozhat a szervezetemnek.

óvszer + pharmatex hüvelykrém elég biztonságos együtt? ha a gumi kiszakadna, akkor megvéd annyira a krém, hogy ne kelljen 72 órás tabit bevennem? vagy tudtok mást javasolni?

előre is köszönöm. L/17


2009. dec. 20. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem rád gondoltam :) Te vagy, aki mesélted, hogy te nagyon félsz :)
2009. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
na jó, de azért a felelősségteljesség az fontos. félek, de nem viszem tulzasba. szedek tabit, és ennyi.
2009. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Tudom, tudom, de azért csak jól emlékeztem :)
2009. dec. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán szakad ki az óvszer. Főleg akkor ha levegőbuborék van a végében. De ha ezt lelapogatod, akkor nem valószínű.
2009. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
jaj, már ez a " nagyon ritkán " szakad ki.. nekunk 3 x szakadt ki. az a kb. 100 szexhez képest, amennyi lehetett ovszerrel ritkának számit. de ha teherbeestem volna, akkor nem nyugtatott volna meg, h " csupán ritkán " szakad el.
2009. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Rosszul rakta fel a kedvesed akkor. Van itt egy csaj, aki 7 éven keresztül nyomatta óvszerrel szinte minden nap és egyszer sem szakadt ki neki.
2009. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
jó. örvendek, h volt 1 csaj, aki addig csinalta ovszerrel, és nem szakadt ki. nem hiszem, h éppen 3 x rosszul rakta volna fel, az összes többi alkalommal pedig nem.
2009. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én vagyok,aki 7 évig használta a gumit: azt nem állitottam hogy minden nap,hanem kb,hetente 2 szer szexeltünk,de volt hogy hetente egyszer.De ez a lényegen nem változtat.Biztonságos a gumi és kész! Nem gagyi sz@rt kell venni hanem márkásat: durex,lifestyles,masculan,sure.
2009. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
na, ugye, mi meg 2 naponta 3-4 szer. ha mi is olyan ritkán csináltuk volna, lehet, h nem szakadt volna ki. de ennek persze, nincs sok köze 1 mashoz. amugy meg aki egyszer már megjárta, az fél.
2009. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!