Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » óvszer + pharmatex hüvelykrém....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

óvszer + pharmatex hüvelykrém. Elég biztonságos? Történet alább.

Figyelt kérdés

szóval komoly problémák vannak a hormonháztartásommal. így nem szedhetek fogamzásgátló tablettát, ezért óvszerrel védekezünk. viszont figyelmeztetett az orvosom, hogy vigyázzunk a gumival, mert ha kiszakad és 72 órás tablettát kéne bevennem, komoly károkat okozhat a szervezetemnek.

óvszer + pharmatex hüvelykrém elég biztonságos együtt? ha a gumi kiszakadna, akkor megvéd annyira a krém, hogy ne kelljen 72 órás tabit bevennem? vagy tudtok mást javasolni?

előre is köszönöm. L/17


2009. dec. 20. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen, elég biztonságos.
2009. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha kiszakad, és beléd megy y cucc akkor a pharmatex nem sokat véd.. sok rosszat hallani róla.
2009. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
akkor ennyi erővel ne szexeljenek, nem? első vagyok, bőven elég a kettő együtt.
2009. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Elég biztonságos,főleg azért,mert nincs más választásod.Több módszer nincs,ami ennyire hatékony lenne.Az óvszer sem szakad el olyan hűűű,de gyakran és ha ezt még megfejelitek egy hüvelykúppal,akkor szerintem nyugodt lehetsz.Persze,olyan nincs,hogy 100%-os védekezés,de legalább tesztek ellene és tényleg nincs más módszer,ami használna is.A megszakítás nem védekezés,fogamzásgátlót nem szedhetsz,akkor hüvelygyűrűt sem használhatsz,spirált úgy tudom,csak már szült nőknek tesznek fel,létezik még fogamzásgátló injekció,de ez is hormon tartalmú,szóval ez a két dolog marad.Az óvszer az egyik legbiztonságosabb,emelett a krém szerintem adhat egy olyan biztonságérzetet,hogy nyugodt lehessen az együttlét.
2009. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

igen. megfeleloen! használva kulon-kulon is elég megbízhatoak, de biztosan megnyugtatobb egyutt. a gumi egyébként nem szakad olyan konnyen szerintem, mi évekig használtunk, nem is valami tul márkásat, és sosem volt vele gond.

egyébként igaz, hogy a tabletta tunik a legbiztonságosabbnak, de ott is torténhet baj (más gyogyszrek, betegség, stb), és hosszu távon mellékhatásai is lehetnek (amirol tudom, sok elszánt tablettapárti nem akar hallani, de a munkám során is találkoztam már néhány torténettel). miért baj az, ha valaki picit aggodobb???

2009. dec. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tökéletesen biztonságos, semmi gond nem lesz :) Ha kiszakad akkor sincs baj, azért van a spermicid. Nyugi :)
2009. dec. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én 7 évig védekeztem így...és bevált!Egyszer sem szakadt el... Most már nem gumizok,mert elegem lett,inkább megszakítunk+patentex. Így is szuper.
2009. dec. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
igen, igy eléggé biztonságos. de azért a helyedben én még igy is elkerülném a termékeny napokat..
2009. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nem ismerek rád. Te szoktad rendszeresen állítani, hogy "bármikor bármi ellenében teherbe lehet esni" :)
2009. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h rám gondoltál. ha vki olyat ir, h " nem védekeztem, de időben kivette ", akkor jo, h nem azt irom, h " nem lanyom, esélye sincs a terhességnek ". de azért óvszer + pharmatex + kerülni a termékeny napokat azért elég biztonságosnak tűnik. elnézést, h félek a terhességtől, és felelősségteljes vok, és nem buzditok másokat a megszakitásos " védekezésre ".
2009. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!