Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Budapesten, a 4. kerületben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten, a 4. kerületben, vagy környékén van gyermek nőgyógyász? Esetleg 18 éven alulinak lehet rendes, felnőtt nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
14 alatti vagy feletti vagy? Ha feletti akkor már a felnőtthöz tartozol.
2014. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14 év feletti. Uhh köszönöm szépen! :)
2014. ápr. 10. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:

14 alatt is mehet felnőtthöz, első válaszoló.

Engem 9 évesen vittek el felnőtt dokihoz, mert sürgős probléma volt és a legközelebbi gyermeknőgyógyász 1,5 óra volt kocsival.

2014. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és nem mondtam, hogy 14 alatt nem mehet. De felette már a gyereknőgyógyász majdhogy körberöhögi, hogy mégis mit keres is. Háziorvost is 14 évesen vált az ember, 18 évesen meg automatikusan átrakják ha addig nem ment át.


A gyerek és felnőtt körzeteknél bármelyikhez mehetsz ha sürgős, viszont amelyik körzethez tartoznál ott tudnak eredményesebben ellátni. Vannak betegségek amik csak gyerekekre és vannak amik csak felnőttekre jellemzőek így az adott orvos az adott korosztállyal van tisztában és elsőre azokra gondol. De el tudja mindkét korosztályt látni, hisz majdnem ugyanazt tanulták.


Anyukám háziorvos és most felnőtt körzetben dolgozik, anno vegyes körzetben kezdte (kis falu, nem volt külön gyerekorvos) és akkor még mentek neki a "gyerekbetegségek", manapság ha rokonhoz hívják, mert a gyerekorvos nem ér rá, akkor el kell gondolkoznia, hogy hogy is volt és nem megy félpillanat alatt hasból, mert évek óta nem használta azt a tudását és napi szinten nem találkozik vele.


Tehát visszakanyarodva, igazából menstruáció után felnőtthöz éri meg menni, de 14 felett már biztosan. Ha gyerekként megteheti az ember, akkor pedig a gyerekhez de ha felnőtthöz sikerül az se akkora tragédia, azonban remélhetőleg nem lesz rá szüksége az embernek az életben.

2014. ápr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az égvilágon SENKI nem vált háziorvost 14 évesen. Törvényileg van szabályozva, hogy 18 éves koráig gyermek háziorvoshoz kell járnia.

Nagyot kamuztál.. Gyerek háziorvos mellett dolgozom, én szoktam kijelenteni őket, tudok minden átjelentkezettről. Egy 14 éves sem megy felnőtthöz...

2014. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyám meg felnőtt körzetben háziorvos és 14 évesen lettem hozzá átjelentve, mert a gyerekorvosom a város másik felében van és macerás volt hozzájárni igazolásért és 18 évesen kötelező átjelenteni, de 14 éves kortól át lehet jelentkezni. Több betege is 18 alatti, de 14 feletti, mert az egész család nála van és gyakrabban rendel, mint a gyerekorvos, ezért átíratták hozzá a szülők. Szóval nem, nem kamuzok.
2014. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 13. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!