Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet valami bajom, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami bajom, ha a barátom ujjráól spermium került a nemiszervemre, de nem hatolt be ujjal se semmi, csak simogatott?

Figyelt kérdés
tudom, hogy hülyeség, mert szedek gyógyszert, de ez volt az eső levél, és ez a gyógyszerszünet alatt történt...azt mondják akkor is hat, de én parázok :S
2008. júl. 25. 11:58
 1/5 A kérdező kommentje:
uhhh bocsi az elírásokért :S
2008. júl. 25. 11:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem kell mitől parázni. a gyógyszer a szünet alatt is véd. abba a 7 napba... nem kell miért aggódnod!

cukorfalat

2008. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak az h amiket itt olvasok néha, hogy 2hónapig kell szedni csak akkor hat meg hasonlók :S
2008. júl. 25. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan fogamzásgátló, ami csak két hónap után hatna.

Mindegyik tabinak a betegtájékoztatójában le van írva, hogy hány nap után ad védettséget. Van olyan, ami 1 hét után, van olyan, ami 2 hét után.

Ha már túl vagy az első levélen, akkor TUTI, hogy már védett vagy, a 7 napos gyógyszermentes szünetben is.

A legbiztonságosabb, ha megkérdezed a nőgyógyászodat, hogy amit neked felírt, az mikortól nyújt védettséget.

2008. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a papíron az volt, hogy a menstruáció első napján kezdem akkor már az első naptól, ha a 2-5 nap akkor pedig egy 7
2008. júl. 26. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!