Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e ilyenkor baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e ilyenkor baj?

Figyelt kérdés

Szerdán voltam együtt a párommal, aznap este jöttem szülőkhöz haza, nem volt meg a magam kis rendszere és elfelejtettem bevenni a tabit. Este nyolckor szoktam és másnap du, (ugye csüt.) kettő körül vettem be. Ez volt a 13. szem, aznap este bevettem a következőt. Ha a menstruáció első napjától számítom, akkor a 16. napi volt, 17. napon beszedve. Nagyon nagy esély van a terhességre? Vagy már kicsúszhattam a kritikus peteérés időpontjából? Négy hónapja szedem már, egy év kihagyással korábban két évet szedtem (Mercilon). Én is egy olyan nagyon aggódós lány vagyok. Ha valaki valami bíztatóval tud szolgálni, az tegye meg! /Bunkók kíméljenek lehetőleg, tudom én is, h hülyeséget csináltam/


Előre is köszönöm!


2009. dec. 20. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom megmondani. De az a lényeg, hogy a gyógyszer mellett nincs peteérésed ez a lényege. A probléma az, hogy miután nem vetted be időbe és a 12 órából is kicsúsztál, elkezdődhetett a folyamat. Elő kellett volna venned a tájékoztatót és akkor láttad volna, hogy el kellett volna kezdened a 7 napos szünetet. De ha rég óta szeded, akkor valószínűleg nincsen semmi baj. Azért szurkolok nehogy baj legyen!
2009. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy szülőkhöz jöttem és minden a lakásomban maradt, így a tájékoztató is. Van értelme még most abbahagyni?
2009. dec. 20. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja ahogy úúúgy mentél haza..:) Okés!


Most már szerintem ne hagyd abba, hiszen úgyis bevetted a rákövetkezőt. Persze az se mindegy, hogy mikor voltál együtt a barátoddal. Ha előző nap akkor kicsit több okod van aggódni. De tényleg nem hiszem, hogy valószínű lenne, hogy gond van. Sok olyan ismerősöm van aki van, hogy teljes nyugalommal vesz be egyszerre kettőt, mert előző nap elfelejtette. És eddig még nem volt gond.

Lényeg, most már szedd végig, mielőtt megjönne esetleg tesztelj egyet a biztonság kedvéért.

2009. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!