Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hamarabb vettem be a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarabb vettem be a fogamzásgátlót baj?

Figyelt kérdés
Már 1 éve szedem a Tri Regol drazsét. A 7 napos szünet után nem a 8. napon vettem be a gyógyszert hanem már a 7.-en. Ez problémát okozhat? Ebben az időszakban meg is voltam fázva. Antibiotikumot szedtem de csak 3-4napig. A ciklusom 12. napján folyásom volt. Ez mit jelenthet? Lehet baj ha védekezés nélkül szeretkeztünk? Válaszaitokat köszönöm!
2009. dec. 19. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
igen lehet baj. de nem azért mert a 7.napon vetted be, hanem mert antibiotikumot szedtél.. és a kezelés alatt és azután még 7 napig kiegészítő védekezést kell alkalmazni. attól, hogy előbb vetted be, csak legközelebb előbb fog megjönni.
2009. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

attól nemlesz bajod h korábban vetted be, ugyanúgy véd ezekután is.

attól viszont bajod lehet ha az antibiotikum mellett nemhazsnáltatok óvszert és úgy szexeltetek.

a ciklusod 12. napján a folyás......milyenvolt? nekem mindig van, énis triregolt szedek, amikor egyébként peteérésem lenne ha nemszednék gyógyszert, akkor mindig van kis folyásom gyógyszer mellett is.

2009. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A folyásom halványsárgás volt de semmi extra. Nem fájt nem viszketett semmi. Az antibiotikumot csak 3-4napig szedtem és még a 7 napos szünetben kezdtem! Hát remélem nincs baj. De nagyon köszönöm a válaszotokat!
2009. dec. 20. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!