Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bealara v Rezia?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bealara v Rezia?

Figyelt kérdés

A Rezia-t már szedtem, 2 évvel ezelőtt, nem volt vele bajom, bevált, nem híztam tőle, de amikor abbahagytam 4 hónapig nem jött meg. Viszont most utánaolvastam és sok rosszat írnak róla(igaz emberfüggő).

Az orvos Belara-t írt fel de sokan írják h meghíztak tőle. Nem vagyok gyógyszerpárti, tudom h káros, de ha az embernek párja van muszáj, h jobb legyen. :/

Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Minden véleményt szívesen olvasok.



2014. márc. 30. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a Reziával korábban nem volt semmi problémád, akkor nyilván most sem valószínű, a szervezeted nem változott meg, ahogyan a gyógyszer összetétele sem. Én majdnem két éve szedem, semmilyen mellékhatása nincs.
2014. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, remélem olvasod még a kérdést!


Körülbelül egy éve szedek Belarát. Ami pozitívum, és valószínűleg sok nőnek felcsillanna tőle a szeme, hogy nem híztam tőle, de a melleim látványosan megnőttek (párom szavaival élve :)) Sosem volt pecsételő vérzésem, nem görcsöltem, az esetek 99%-ában nagyon pontosan megjött, nemrég viszont egy az egyben kimaradt, nagyon megijedtem.

Amit negatívumként mondhatok el, hogy az első hónapokban ingerlékenyebb voltam és bármin el tudtam volna érzékenyülni. Emellett sokszor volt tompa fejfájásom és fülzúgásom is, néha picit megszédültem. Most így egy év után érzem a libidócsökkenést, ezért váltani fogok, de nem biztos, hogy a gyógyszer okozza.


Összességében nekem nem voltak olyan szörnyű problémáim vele, mint amiket sok helyen olvasni lehet, de létezik ennél kíméletesebb gyógyszer is.

2014. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!