Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha két hetes terhes lennék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két hetes terhes lennék annak milyen előjelei lehetnek?

Figyelt kérdés
2 hete voltunk együtt utoljára párommal, és kiszakadt a gumi... nem vettem be eseményutánit tudom hiba volt, de mik azok a jelek amik a terhességre utalhatnak?
2009. dec. 17. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Két hetes terhes nem lehetnél. Nézz utána, hogyan számolják a terhesség heteit!

Ha négy hetes terhes lennél, akkor nagy valószínűséggel most kellene elmaradni a menzeszednek. Tapasztalhatnál hányingert, rossz közérzetet, hőhullámokat, derékfájást, mellfeszülést, és egyéb furcsa tüneteket is.

2009. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos, hogy jelei vannak egy 2 hetes terhességnek. De ha mégis ez lehet bő hüvelyi folyás, szédülés, esetleg néhány szag vagy illat ami eddig nem zavart az most felforgatja a gyomrod...De a legjobb, ha csinálsz egy tesztet akkor megtudod mi a helyzet!

sok sikert!

2009. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most már kimutatja a teszt ha az vagyok? elvileg másfél hét mulva kellene megjönnie... ha az megjön akkor biztos hogy nem vagyok terhes? segítsetek nem tudom hogy van ez
2009. dec. 17. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg, csak akkor csinálj tesztet, az a biztos. D ha jól számolom, nem sokkal menstruáció után voltatok együtt, tehát elég kevés az esélye, hogy terhes vagy. Persze azért nem 0.
2009. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó :) igen mensi után 2-3 nappal
2009. dec. 17. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz úgy van, hogy terhesség közben nincs menstruáció, de azt én anyám és még egy pár ismerősöm végigmensizte a terhességet. Szóval ne bízz ennyire a mesni=nincs baba dologban. Inkább csináltass tesztet.
2009. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

azért nem igazán megnyugtató h pár nappal a mensid után történt ez az eset.

Peteérés bármikor lehet.

A tesztet leginkább akkor csináld meg ha elmarad a mensid. Azelőtt kicsit feleslegesnek tartom.

2009. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2009. dec. 17. 16:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább megnyugtatlak :) Ilyenkor nem sok esély van a terhességre, kivéve ha a párod azon különleges férfiak közé tartozik, akik peteérés előtt 1 héttel is "betalálnak" :) Eszméletlenül ritka az ilyen, szóval nincs okod félni, ha megjön akkor meg főleg nem, az akárki mondhat nekem akármit, kizárja a terhességet. Egész más a "vérzés" (amennyiben ritkán jelen van) terhesség alatt, nem lehet nem észrevenni a különbséget. Ennek ellenére én is azt tanácsolom, amit fent mondtak, hogy teszt. A saját megnyugtatásod érdekében. Azonban én azt mondom, hogy legkorábban azon a reggelen, amikor meg kell/kellene jönnie. Korábban nem érdemes, mert adhat fals negatívat. Ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor egy 10-es tesztet használj ( a Qupidoban még senki nem csalódott) és reggeli első vizeletből tesztelj :) És nyugi, a stressz késleltetheti a vérzést :)
2009. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!