Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Közösülés közben lecsúszott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösülés közben lecsúszott az óvszer, mi azonban nem vettük észre, kedvesem viszont megszakitotta az aktust, mikor érezte, hogy jön kivette. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A biztonság kedvéért minden aktuskor kivette (elkerülendő az ilyen elyzeteket), most is igy tett, s akkor vettük észre hogy nincs rajta a gumi...
2008. júl. 24. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van esély rá mert az előváladék is tartalmaz spermiumokat, az meg bekerülhetett a hüvelyedbe.
2008. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

gyogyszertar -> terhessegi teszt... ;)

es hogy elkeseritselek, lehetsz terhes.

van lanyismerosom, akinek szuzen volt abortusza, mert pettingeles kozben a baratja az elovaladekos kezevel bugyiturkalt. extrem eset, de megtortent.

2008. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi... És hogy még érdekesebb legyen az eset, az óvszer a hüvelyben maradt, amit persze kiszedtem onnan... Ez növeli az esályt hogy terhes legyek? Érdemes 72 órás tablettát vennem? Figyelembe véve azt is hogy kiszedte, mikor érezte, hogy jön...
2008. júl. 24. 10:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szia, kedves kérdező, ha hiszed, ha nem, ugyanúgy jártam pontosan, mint te. a különbség az, hogy barátom szokta néha nézni, hogy fönn van-e még, és fennt volt a gumi, aztán mikor elmenne mindig megnézi, akkor már lecsúszott. gyorsan kivette és úgy ment el. nekem is fennmaradt a gumi. ugyhogy sajnos most én is izgulhatok, hogy mi lesz. :(
2008. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
előző vagyok. 72 órásat már nem tudok bevenni, ugyhogy megvárom a menstruációmat, utána meg még csinálok egy tesztet.nyugalom kedvéért.
2008. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem pont ugyanez a helyzet történt meg. Szinte felnevettem amikor olvastam, félre ne értsd, csak azért mert én is ilyen helyzetben voltam, és nem gondoltam volna h egyszer én adok tanácsot erről. Szóval nekem azonnal a 72 órás tabi jutott eszembe és meg is vettük. Hála nem zavart be egyáltalán a bogyó, normálisan jött meg utána is. Legközelebb többször figyeljétek h fent van-e még a gumi. Mi is így tesszük. Remélem segítettem. pussz
2008. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Huh, akkor ezek szerint mással is kitolt a sors... nem vagyok egyedül ezzel... Köszönöm a válaszokat!
2008. júl. 24. 11:10
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

a masodik valaszado vagyok... csak azt nem ertem hogy hogyan tud lecsuszni a gumi? velem meg sosem fordult elo, mert elegge feszesen rajtam van, a pereme alul meg szorit is es a dolog vegeztevel csak ugy tudom levenni, hogy visszabb kell gorgetnem kicsit es utana erosen kell huznom, hogy lecuppanjon.

pedig teljesen atlagos meret vagyok o.O

2008. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A kedvesem mérete is min. az átlagos, és vele sem történt még ilyesmi sohasem... Csak mint mondtam kivette mielőtt elélvezett volna, és a hirtelen mozdulat vagy mittudoménmi során lecsúszott :(
2008. júl. 24. 11:46
 10/11 anonim ***** válasza:
második válaszoló! neked mekkora van ? :P
2008. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!