Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azt hallottam, hogy a spirált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hallottam, hogy a spirált ha eléri a pasi nemi szerve felsérthet. Ez igaz? És mennyire fáj?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Házaspár felkeresi a nőgyógyászt.

- Maga az az orvos, aki spirált helyezett fel a feleségemnek?

- Igen, én vagyok.

- Akkor most megtenné, hogy leveszi a farkamról?

2014. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. A spirál a méhben van, sem látni, sem tapintani nem lehet. Egy vékony szál(fonál) lóg ki a méhből, ez pedig a férfinak érezhetetlen dugás közben.
2014. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet azt érezni, de fel még nem sértett...csak nagyon kellemetlen ha hozzáér a végéhez!!!

Ha nagyobb mérettel rendelkezel és szex közben érzed, hogy eléred a párod méhszáját is akkor fogsz vele találkozni ha nem vigyázol!!!

2014. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a lánynak mennyire fájhat ha a pasi eléri a spirált?
2014. márc. 26. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Semennyire....

Neked max a spirál működése lehet kellemetlen, mert igenis érezni fogod ott benn, hogy hozzáér a méh falához....főleg bizonyos testhelyzetekben!!! Ha nagyon aktív életet élsz és sokat tornázol akkor lehet enyhe vérzésed is tőle, de ez nem számottevő.

2014. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!