Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy baj lehet ha barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj lehet ha barátnőmnek nem jött meg?

Figyelt kérdés

Nem jött meg barátnőmnek hanem remélem hogy csak késik..eddig szedett immunerösítő tablettat abbahagyta 1-2 hete lehet attól? Rohadtul félek mert ma beszéltem vele és azt mondja fáj a feje meg mintha hányingere lenne.Mindig védekeztünk sosem csúszott le a gumi max elélveztem és fent maradt a gumi még fél percig attol sem lehet semmi gond ugye?

19F



#szex.terhesség
2014. márc. 25. 08:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem, a késés lehet idegesség miatt vagy bármi más okból is.
2014. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azt mondja az utóbbi időben sokat stresszel családi dolgok miatt is
2014. márc. 25. 08:25
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez közben játszik, nekem is volt hogy egy fél hónapot késett mert sík ideg voltam. Ne aggódj, a hányinger is idegesség jele.
2014. márc. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nyugodjon meg,ha idegeskedik még később jön meg.

Ha mégse jön meg gratulálok:D

2014. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nem lehet nagy gond? Már mindketten totál idegesek vagyunk ma délután megy tesztért.. De ha igyis véletlen terhes ennél jobban védekezni nem tudunk :/ Mindig van gumi sosem szakadt ki még le sem csúszott csak az az egy alkalom aggaszt mikor elmentem és még vagy 1-2 percig lovagolt rajtam barátnőm :/ Attol biztos nem folyhatott ki?
2014. márc. 25. 08:34
 6/23 anonim ***** válasza:

A teszt az sose árt, de nem hiszem hogy terhes lenne. Még akkor sem. Én nem bízom a gumiban mert nálunk 2-szer is kiszakadt, de ha nem szakad ki akkor nem lehet semmi baj.

Csak túl stresszesek vagytok.

2014. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Mostmár kevésbé izgulok
2014. márc. 25. 08:36
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen tudom milyen. :) Mi ezért tértünk át a gumiról a fogamzásgátlóra. Nekem sokkal jobb így, mindig időben megjön, ha ideges vagyok ha nem. Meg az egyik kiszakadt gumi dolog nagyon megviselt.
2014. márc. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nekem barátnőm ezt tegnap közölte hogy nem jött meg de utánna kiderült hogy nicns is elkésve igazából mert ilyenkor szokott megjönni +-1 nap szoval igazábo la semmin stresszelünk de mostmár vesz tesztet mert nem birja kivárni hogy megjöjjön meg már énsem :/
2014. márc. 25. 08:41
 10/23 anonim ***** válasza:
De a teszt most még úgy sem mutat semmit. Kb 2 hét múlva mutatna egyáltalán valamit ha tényleg terhes lenne
2014. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!