Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok milyen fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen fogamzásgátlót szedtek? Teljesen megbíztok a védelmében?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
szedtem régebben többfélét is, és teljesen megbíztam benne. biztos, hogy jobb volt így nekem, és szerencse, hogy akkor még nem beszéltek róla annyit a fórumon. jó persze a véleménycsere, de ezerrel megy a paráztatás. pár évig használtam őket, és fogamzásgátlásra bevált.
2014. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Deciorát szedek, 2 éve szedek fogamzásgátlót. Én teljesen megbízom ebben a fogamzásgátlóban.
2014. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lindynette 20-at szedek, alacsony hormontartalmú fogamzásgátló, és teljesen megbízom benne, soha semmilyen problémám nem volt vele.


22L

2014. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szintén lindynette 20, nekem bevált.


Először injekciót akartam, mert nem tudok tablettát lenyelni de a súlyom miatt nem lehetett (túl alacsony). Ezért lett végül gyógyszer.


23/L

2014. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Symiciát szedtem 1 évig, de most átálltam Milligestre, mert a másiktól állandóan éhes voltam.

még nem kezdtem el az új gyógyszert, kiváncsi vagyok milyen lesz.

Nekem sem volt még bajom a Symiciától. :) az újnál majd meglátjuk

2014. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szintén Lindynette 20, 4 és fél éve.


Mivel tudom, hogy egyik fogamzásgátló módszer sem 100%-os, ezért olykor-olykor tartok tőle, hogy esetlegesen nem hat/hatott...

2014. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KovA1963 ***** válasza:
70%

Nem lehet teljesen megbízni a védelmében - saját tapasztalat - 4. baba áttört a fogazásgáton :-)


Abba kell tudni megbízni, hogy párotok az esetek esetére életszövetségesetek lesz és nem fut világgá és hagy cserben, ha valami nem úgy alakul ahogy azt épp terveztétek.


Ha pedig valami nem úgy alakul ahogy azt ti terveztétek, az nem biztos, hogy számotokra rosszul van úgy, ha úgy érzitek is. Az eső kellemetlen de kell a vetésnek, a vetés pedig jó nektek.

Nem biztos hogy az jár jól, aki várja a szé időt, mert a szép idő nem biztos, hogy időben eljön, s ha eljön, lehet hogy már aszály lesz.

Ahhoz hogy a legminimálisabb esélye legyen annak, hogy emberélet élet foganjon általatok, belőletek benned - a legfontosabb döntés, hogy vállaljátok amit kockáztattok és az a ti kockázatotok legyen amit megharcoltok, ha kell és nem a harmadiké.


Ez a felnőttség - nem visszacsinálni akarni dolgokat, hanem vállalni és előtte dönteni tudni az életetekről önmagatokról és gazdálkodni az életetekkel.


Ez a döntésképtelenség a mostani generáció legnagyobb betegsége - ezért késnek le mindent mert a szabadságuk rabjai.


A szabadság olyan mint az elköltetlen pénz: bármi lehet belőle - csakhogy minél tovább őrizgetik annál inkább inflálódik és gyakran semmi sem lesz belőle - aztán a sírban mit ér ? beváltatlan ígéret...

Ha vesznek rata valamit - az döntés, utána már van amit vettünk rajta, de van! A pénz, ha pénz marad: semmi.

Ahogy a szabadság is megőrizgetve: semmi...

Döntésekkel kell hogy az ember tényeket teremtsen magának, amihez igyekszik tartani magát - ne rajta múljon.

Alapvető elvárás ez önmagunkkal - jogos elvárás pedig a tőlünk valamit akarókkal szemben.

2014. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!