Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a menstruáció első napja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a menstruáció első napja?

Figyelt kérdés

Nem barnázok, de volt pecsételőszerűség, pirosas, halványabb talán.

Vagy onnan számít csak, hogy sötétvörös, és tampon kell, és megindul, árad?


2014. márc. 22. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rendes vèrzèsed lesz.Én úgy tudom.
2014. márc. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha pirosas pecsétszerüség az menstruáció te is nagyon okos vagy ám. A pici piros pecsétszerüség a bugyidban ha nemraksz betétet vagy tampont növekedni fog a mérete a végén majd a nadrágodon is átüt. hány éves vagy te is ?
2014. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor megjelenik egy kisebb folt (ez a pecsételés), az már a menstruáció kezdete, az első nap, ezután már nem sok idő, és beindul. Szóval, amikor megjelenik az első folt, akkortól kell számolni az új ciklus napjait. Amúgy hány éves vagy?
2014. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elég idős vagyok, de most kezdem újraszedni gyógyszert, előtte évekig szedtem, és eddig nem volt ilyen tapasztalatom.

Az a több kicsi pecsét is nagy nyomot hagy, igen, kb. egy hónap alatt ki is tenné egy napi mensi adagját...( De legalább két hét).


És olvastam erről, de nem tudom megállpítani, hogy ez az-e már, vagy nem. Barnázásnak számít, akkor is,ha piros...ok. ..De halványpiros, és nem csak egy csipp-csepp, hanem, bővebb piros folyás inkább. De még nem csak vér jön, és nem is intezíven.

2014. márc. 23. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, gondolom, hogy nézhet ki. Ilyenben még mondjuk nem volt részem. De akkor van egy ilyen pecsételős időszakod? Háziorvossal beszéltél már erről? Lehet, hogy nem ártana.
2014. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyógyszer mellett nem volt. Pár hónapig nem szedtem, most újra szeretném. Azóta megjött egyszer nem tudom már hogy, és most 2 hónappal később meg így, ahogy leírtam. ( Egy esetből pedig nem csinálok orvost. De most ez volt előtte két napig...) És most várom a következőt, hogy szedhessem, csak nem tudom, ha ilyen lesz, mikor kezdjem el.
2014. márc. 23. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem. Sajnos én ebben nem tudok tanácsot adni, szerintem ha ez máskor is előfordul, akkor feltétlen látogasd meg az orvosodat.
2014. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!