Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik T-care spirállal védekeznek? Mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
A spirál, már nálam van. A doki mondta, hogy vérzéskor menjek vissza, s felhelyezi, csak kicsit félek. Légyszi írjatok, ha ismeritek! :)

2014. márc. 22. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:

nem hallottam még, linkeld már be.

nekem novaplus van.

2014. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát én ezt nem értem! Kezdek kicsit félni, mert akárhol érdeklődöm, mindenhol ugyanez a válasz, hogy még nem hallottak róla. Lehet, hogy olyan szar, hogy nem is merik forgalmazni? nekem ingyen adta a védőnő, mert most volt egy ilyen lehetőség, hogy 50-et adtak ingyen.
2014. márc. 28. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
biztos akkor még annyira új, valami akció. ne parázz, igencsak hasonlítanak ezek mind. a tiedben mi van még a rezen kívül, arany vagy ezüst?
2014. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Szerintem ebben is réz van, hát megpróbálok nyugodt lenni. Ha már nálam van, akkor egy próbát megér, fölrakatom, s vagy beválik vagy nem.
2014. márc. 29. 06:04
 5/8 anonim ***** válasza:

arra akartam kilyukadni, hogy nem-e azért olcsó/van ingyen, mert csak réz van benne. úgy tudom, a maiak azért biztonságosabbak, mert vagy arany, vagy ezüst is kiegészíti.

amúgy mindegyiknek réz az alapja, kivéve a mirenának.

2014. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Erről majd tájékozódom a védőnőtől minél hamarabb, nem is értem, hogy lehettem ilyen buta, hogy azonnal nem ezt tettem, de már mindegy. Neki is sok dolga volt, csak annyit mondott, hogy ezt mindenkinek ajánlja.
2014. márc. 29. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:
jó ötlet, én is kíváncs ivagyok, mit mond.
2014. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok! Majd megírom, hogy mit mondott. :)
2014. ápr. 1. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!