Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti is így voltatok vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is így voltatok vele?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja szedek fog.gátlót. Velgyn a neve. Direkt vártunk a párommal egy egész hónapot,hogy beszedjem az első levelet. Most tartok a 2. levél 16 tabijánál kb és olyan érdekes mert néha úgy szurkál a petefészkembe ( olyan érzés kicsit mint mikor peteérésed van)Hozzáteszem ,hogy nem ment el bennem még a párom így se mert nagyon tartunk ettől a teherbe eséstől..ti is féltetek attól,hogy esetleg nem hat?
2014. márc. 15. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is féltem, kéthavonta csináltam egy tesztet a biztonság kedvéért, pedig bennem sem ment el soha a párom, de még így is aggódtam. Aztán abba kellett hagynom a tabletta szedését egészségügyi okok miatt és már eléggé bánjuk, hogy ennyire óvatoskodtunk, mert azóta elég macerás az együttlét, legalább azt az időt ki kellett volna használni. Tudom, vannak rémtörténetek, de elvileg ha rendesen szeded és más gyógyszer hatása nem kavar be, akkor kevesebb mint 1% az esély a teherbeesésre.
2014. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!